logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

E-shop s bižuterií + sklad v hodnotě 72 856- + FB s 9,3k fans + 1,9k mailových subscriberů

nausnicekocka.cz
hourglass
Skončil
17.11.2019 v 12:15
Prodejce
A
20.11.
Dobrý den,

prodám e-shop www.nausnicekocka.cz, včetně skladových zásob a sociálních sítí a účtu s kreditem na heurece.

E-shop:
Je zaměřen na bižuterii s motivem koček. Jedná se o náušnice a řetízky. Ideální dárek na vánoce. E-shop je vytvořen na platformě Wordpress, s řešením WooCommerce. Vše je maximálně automatizované a nastavené. Web má prémiové pluginy, jako například kolo štěstí, které je teď vypnuté a zobrazování předešlých nákupů jiných lidí. Faktury se generují přes placený plugin napojený na iDoklad. E-shop využívá napojení i na platební bránu paylike.


Skladové zásoby:
Skladové zásoby jsou v hodnotě 72 856,-. Pokud byste zrušil(a) slevy, má hodnotu 114 226,-


Sociální síte a marketing:
E-shop má i FB, který má k dnešnímu dni 9 370 sledujících a 9 346 fans. Číslo je stabilní po celou dobu co e-shop mám. Na FB jsou i produkty, které jsou provázané s webem. Vytvářel jsem i Instagram, ale nic jsem na účet nedal, proto má jen 11 sledujících. Je vytvořený i účet na Heurece, kde je kredit v hodnotě 1 266,-. Zde je 91 recenzí, z toho 84 kladných a 7 záporných. Za dobu co mám tento e-shop jsem obdržel jen jednu reakci a to kladnou. Také mám účet na Mailchimp, kam je napojeno kolo štěstí. Zde se přihlásilo 1957 odběratelů mailů. Nikdy jsem neposílal mailovou kampaň.


Zákazníci:
Jsou to primárně ženy, které jsou ve věku 35-50 let. Častokrát nakupují muži, jako dárky pro své partnerky. V tuto chvíli mám vždy několik objednávek za měsíc (je to ale v řádu jednotek). Před Vánoci je potenciál největší. Vždy se mi osvědčilo dát nějakou aktivitu na FB a zvýšil se mi instantně objem objednávek.


Důvod prodeje:
Když jsem e-shop kupoval měl jsem velké oči ohledně času a chuti. Vše jsem vyspravil, nastavil a pak jsem nevyužil potenciál, který e-shop má. Neměl jsem zkrátka na něj čas. Nejsem dobrý na sociální sítě a celkově marketing - tady je určitě velký prostor. Pokud je někdo šikovný, tak už má zákazníky připravené, stačí s nimi začít pracovat.

Myslím, že shop má potenciál, protože má silné zázemí na FB, nebo hodně subscriberů na Mailchimpu. Chce to jen investovat čas do marketingu.


Co vše bude součástí prodeje:
- e-shop
- doména (websupport)
- hosting (websupport)
- veškeré pluginy
- FB účet (9,3k fans)
- IG účet (11 fans)
- Mailchimp účet (1,9k subscriberů)
- Heureka účet (1,2k kredit)
- Platební brána PayLike účet
- Skladové zásoby (v hodnotě 72,8k – 112,2k)

Samozřejmostí je i smlouva o prodeji a zaučení se vším, co bude potřeba.

V případě jakýchkoliv dotazů se mi neváhejte ozvat, rád Vám odpovím.