logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

32 finančních produktů – provize až 3 300 Kč - webhosting zdarma

o3j41h.zombeek.cz
hourglass
Skončil
15.11.2019 v 19:38
biders
Vyhrál g*****9
Prodejce
A+
Ne
Provizní web nabízí 30 půjček+ 2 další žádané finanční produkty. Provizi lze získat i za pouhou registraci klienta nebo za jeden proklik. Stránky jsou moderní, technicky dokonalé a responzivní – máte jen jeden úkol, zajistit webu návštěvnost. Tvorba webu v systému Zombeek - jednoduché ovládání - postup na youtube ZDE.

Info o webu:
- Webhosting ZDARMA
- Vysoké provize až 3.300 Kč nebo 2 % z půjčované částky
- Provize jen za registraci
- 30 nejvyhledávanějších půjček v ČR, u každé půjčky informace o produktu s odkazy na stránky poskytovatelů půjček
- Blog s 3 články s KW, které se nejvíc zadávají do vyhledávačů + 1 článek o Bitcoinu
- Affiliate program Tarifomat - nejlevnější volání, dále v Tarifomatu lze srovnat ceny internetu a dokonce ušetřit i na energiích. Zdarma na on-line kalkulačce je možné srovnat ceny elektřiny, plynu a vybrat si ten nejlepší tarif. Provize 300 Kč z hodnoty každé objednávky a od 7 do 12 Kč za jeden proklik.
- Renta z nemovitosti nabízí řešení pro seniory, kteří si chtějí vylepšit svůj příjem prostřednictvím svého domu či bytu, aniž by ho museli prodávat. Platba 350 Kč za validně vyplněný formulář.
(Obrázky renta a tarifomat – pohyblivý text s předním obrázkem)


Doménu nutno zakoupit
Fakturace samozřejmost


Pozn. (info. k zákonu č. 257/2016 SB.)
Jelikož skrze vás uživatel nevyplňuje žádost o spotřebitelský úvěr, ani nesbíráte jeho údaje, tak nenaplňujete charakteristiku zprostředkovatele a jste pouhý tipař (což je uvedeno i v patičce webu), proto nemusíte mít platnou licenci u ČNB. Nesmíte, ale web upravit tak, aby byla nějaká půjčka zvýhodněna.