logo
03.11.2019 12:48
1
Zdravím přátelé, na začátku bych chtěl upozornit že u programování nebo celkově tvorbu webu nejsem nějak zkušený.

Mám adult web s videi ale nemám zakoupený žádný script nebo podobné věci. Chci si videa ručně vybírat a přidávat, například z Pornhub nebo Xhamster ale nevím jak dosáhnout toho abych u příspěvků měl animovaný náhled jako je například na zmíněných stránkách.

Web běží na WP a šabloně twenty seventeen a s pomocí post grid pluginu.Budu moc rád za každý nápad nebo pomoc a nejlépe vysvětlené tak aby to pochopil někdo jako já.

Co se právě děje na Webtrhu?

03.11.2019 15:17
2
Většinou se to tvoří stylem, že máš několik menších screenů z videa a ty střídáš pomoci js v daném intervalu - třeba každých 0.5 sekund.
03.11.2019 17:58
3
Tak trik je právě v tom, jak udělat thumbnails. Logicky, máš nějaké video, co se ti někam nahraje. Pokud máš kontrolu nad nahráním, tak asi toto - https://stackoverflow.com/questions/...d-to-my-server.

Pak těch thumbnails vytvoříš víc a pomocí JS a CSS problikáváš při hoveru nebo čemkoli, co zvolíš. Ale jak to dělat u externích videí? Xhamster má na hover načítá krátké video, což technicky jde udělat, že tam na hover loadneš to video ale omezíš délku. S tím už by se nějak pohrát dalo.

Ale vytáhnutí thumbnails z jiného webu? To je ojeb ... prostě musíš vzít video od nich, natáhnout ho, udělat to samé co píšu výše a pak u sebe smáznout, protože ho tam mít nechceš - https://stackoverflow.com/questions/...researched-out.
10.01.2020 10:10
4
Preco nepoužijes nejake adult tube scripty ? Je ich vela a stoja par dolarov napr. WP Script
10.01.2020 10:40
5
Původně odeslal elmy
Preco nepoužijes nejake adult tube scripty ? Je ich vela a stoja par dolarov napr. WP Script
Příště bez affiliate odkazu, kolego.