Vyladění Wordpressu (rychlost, bezpečnost, SEO) + vánoční bonus
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Animované thubmnaily na adult web

 1. Zdravím přátelé, na začátku bych chtěl upozornit že u programování nebo celkově tvorbu webu nejsem nějak zkušený.

  Mám adult web s videi ale nemám zakoupený žádný script nebo podobné věci. Chci si videa ručně vybírat a přidávat, například z Pornhub nebo Xhamster ale nevím jak dosáhnout toho abych u příspěvků měl animovaný náhled jako je například na zmíněných stránkách.

  Web běží na WP a šabloně twenty seventeen a s pomocí post grid pluginu.Budu moc rád za každý nápad nebo pomoc a nejlépe vysvětlené tak aby to pochopil někdo jako já.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Marketah poptává: Hledáme video editora
  Wolfway nabízí: Od loga, webu, videa až po návštěvnost
  Mikromakro poptává: Uprava designu na Fastcentriku
 3. Většinou se to tvoří stylem, že máš několik menších screenů z videa a ty střídáš pomoci js v daném intervalu - třeba každých 0.5 sekund.

 4. Tak trik je právě v tom, jak udělat thumbnails. Logicky, máš nějaké video, co se ti někam nahraje. Pokud máš kontrolu nad nahráním, tak asi toto - https://stackoverflow.com/questions/...d-to-my-server.

  Pak těch thumbnails vytvoříš víc a pomocí JS a CSS problikáváš při hoveru nebo čemkoli, co zvolíš. Ale jak to dělat u externích videí? Xhamster má na hover načítá krátké video, což technicky jde udělat, že tam na hover loadneš to video ale omezíš délku. S tím už by se nějak pohrát dalo.

  Ale vytáhnutí thumbnails z jiného webu? To je ojeb ... prostě musíš vzít video od nich, natáhnout ho, udělat to samé co píšu výše a pak u sebe smáznout, protože ho tam mít nechceš - https://stackoverflow.com/questions/...researched-out.

Hostujeme u Server powered by TELE3