Frontend developer externista
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Brigáda - programátor

 1. Zdravím, je mi 15 let a již delší dobu hledám brigádu, kde bych se mohl uplatnit jako začátečnický grafik/programátor. Již dva roky programuji v C++, ale setkal jsem se už s ostatními jazyky. Rád bych se naučil něco nového - nejde mi ani tolik o peníze, jako o know-how. Nepotřebujete s něčím pomoci?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Vítej Adame. Jsme rádi, že jsi se dokázal zaregistrovat. Dokaž nám ještě prosím, že umíš logicky uvažovat a použij sekci poptávky : https://webtrh.cz/poptavky
  Hezký den.

 4. Citace Původně odeslal Adam Říha Zobrazit příspěvek
  Zdravím, je mi 15 let a již delší dobu hledám brigádu, kde bych se mohl uplatnit jako začátečnický grafik/programátor. Již dva roky programuji v C++, ale setkal jsem se už s ostatními jazyky. Rád bych se naučil něco nového - nejde mi ani tolik o peníze, jako o know-how. Nepotřebujete s něčím pomoci?

  Jsi schopen vyprogramovat basic analyzator zvuku? Jakykoli jazyk

 5. Citace Původně odeslal Wladass Zobrazit příspěvek
  Vítej Adame. Jsme rádi, že jsi se dokázal zaregistrovat. Dokaž nám ještě prosím, že umíš logicky uvažovat a použij sekci poptávky : https://webtrh.cz/poptavky
  Hezký den.
  Sekci jsem již prohledal. Naprostá většina poptávek vyžaduje, aby byl programátor zkušený / měl reference. Ani jedno z toho nemám, proto to zkouším zde. Hezký den.

 6. Poptáváš brigádu. Tak jsem to myslel.

 7. Citace Původně odeslal sae Zobrazit příspěvek
  Jsi schopen vyprogramovat basic analyzator zvuku? Jakykoli jazyk
  Zdravim, jsem taky programator jako vy oba, a mam pocit, ze by bylo dobre upresnit Vas pozadavek. Vzhledem k tomu, ze analyzator zvuku je hodne vagni zadani ( ale i vzhledem k tomu, ze patnactilety kluk za sebou nemuze mit pet let matematiky na VS).

  Na okraj vysvetleni pro neprogramatory: signal procesing je zcela jiny obor, nez programovani.

Hostujeme u Server powered by TELE3