Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

AdBlock blokování vlastního js

 1. Zdravím, stává se mi, že adblock zablokuje javascript u mě na webu v procesu objednávky. Mám screenshoty od zákazníků, že to tak opravdu je, ale mě se to absolutně nedaří navodit. Jak se tohle testuje?

  Na co je adblock a podobné systémy háklivý? Vadí mu i GA?

  Díky za nápady.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. adblock má hromadu nastavení, tak jestli to někomu blokuje, tak to otestuješ tak, že si jej nastavíš co nejpřísněji. Případně požádej o screenshot nastavení ty, co jim blokuje objednání

  GA adblock v defalult nastavení neblokuje, ale třeba Privacy Badger jo

 4. Jj, super, nastavil jsem AdBlock na nejpřísnější úroveň a prošel web. Teď už blokuje jen GA. Ale s tím asi nic neudělám. Nebo taky stačí přejmenovat?

  Překvapilo mě, že mu vadili nějaké css a nejen js. Stačilo css přejmenovat, případně přejmenovat třídy a už mu to nevadí. To je AdBlock opravdu tak stupidní, že to filtruje podle názvu souboru? Dokonce mu vadil i jeden png, backtotop.png, stačilo přejmenovat a je to ok.

 5. jj blokuje podle názvů tříd a souborů, odkazů, prakticky všude, kde se dá. Ono to nevypadá moc chytře, ale je to efektivní. Sem tam vezme i něco co nemá, ale těžko to udělat jinak, abys nepotřeboval na každý web seznam co blokovat..

  S GA nic neuděláš, v AdBlocku to způsobuje to nastavení EasyPrivacy, které blokuje šmírování

Hostujeme u Server powered by TELE3