Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

AdBlock blokování vlastního js

 1. Zdravím, stává se mi, že adblock zablokuje javascript u mě na webu v procesu objednávky. Mám screenshoty od zákazníků, že to tak opravdu je, ale mě se to absolutně nedaří navodit. Jak se tohle testuje?

  Na co je adblock a podobné systémy háklivý? Vadí mu i GA?

  Díky za nápady.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Xprace poptává: Nastavení Wordpress rubrik
  Mareksm poptává: PHP Programátor
  Puhy.cz poptává: Potřebuji naučit jQuery + jQueryUI touch
 3. adblock má hromadu nastavení, tak jestli to někomu blokuje, tak to otestuješ tak, že si jej nastavíš co nejpřísněji. Případně požádej o screenshot nastavení ty, co jim blokuje objednání

  GA adblock v defalult nastavení neblokuje, ale třeba Privacy Badger jo

 4. Jj, super, nastavil jsem AdBlock na nejpřísnější úroveň a prošel web. Teď už blokuje jen GA. Ale s tím asi nic neudělám. Nebo taky stačí přejmenovat?

  Překvapilo mě, že mu vadili nějaké css a nejen js. Stačilo css přejmenovat, případně přejmenovat třídy a už mu to nevadí. To je AdBlock opravdu tak stupidní, že to filtruje podle názvu souboru? Dokonce mu vadil i jeden png, backtotop.png, stačilo přejmenovat a je to ok.

 5. jj blokuje podle názvů tříd a souborů, odkazů, prakticky všude, kde se dá. Ono to nevypadá moc chytře, ale je to efektivní. Sem tam vezme i něco co nemá, ale těžko to udělat jinak, abys nepotřeboval na každý web seznam co blokovat..

  S GA nic neuděláš, v AdBlocku to způsobuje to nastavení EasyPrivacy, které blokuje šmírování

Hostujeme u Server powered by TELE3