Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Google nákupy - produkty se nezobrazují

 1. Zdravím,

  Před 7-mi dny jsem nově založil účet google ads a vytvořil novou kampaň na google nákupy. Naimportoval jsem do google merchant feeed kde v sekci "všechny produkty" vidím, že je vše v pořádku naimportováno. Účet ads mám prolinkovaný, u kampaně mám 100%, vše se tváří, že je nastaveno dobře, nikde žádná chyba, ale produkty se v kampani nikde nezobrazují. Když si v google ads najedu do kampaně "produkty" nic tam není. 0 zobrazení, 0 prokliků.

  Jak dlouho trvá než se produkty začnou zobrazovat? Je to 7 dní a pořád nic? Nevíte někdo v čem by mohl být problém?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Většinou do 24 hod. Podívejte se do Merchant center, zda máte produkty schválené, pokud ne, určitě tam dohledáte i chybu.

 4. Píše, že by mělo být v Merchant vše ok. Je možné, že může být problém v EAN kódech kdy se vše správně importuje, ale produkty se nezobrazí. Ikdyž google od 10 měsíce 2019 přestal u některých produktů ean vyžadovat tak jsou stále produkty, u kterých je striktně vyžaduje. Problém může být ovšem kdekoliv. Když mám s google problém, volám na jejich info linku a vždy se vše vyřešilo nebo bylo objasněno.

 5. Pokud by tam ale byla nějaká chyba tak by snad měl google na to upozornit ne? Oni mají nějakou CZ podporu kam se dá zavolat?

 6. 800 701 675 google linka kde dostanete na 3 měsíce zdarma podporu. Ono je těžko takto říci kde může být chyba když nevidím přímo ty účty.

 7. Citace Původně odeslal MTweb Zobrazit příspěvek
  800 701 675 google linka kde dostanete na 3 měsíce zdarma podporu. Ono je těžko takto říci kde může být chyba když nevidím přímo ty účty.
  Nevím proč na 3 měsíce, mě tam pomáhají už léta a musím říci, že tomu ti lidé kupodivu i rozumí. Málokdy tam chytnete úplného laika, občas si říkám, škoda že nerozvinou své vědomosti a schopnosti a trčí na lince. Každopádně jsou schopni poměrně rychle vyřešit i nestandardní technické problémy. Ještě nikdy se mi nestalo to co je běžné u Seznamu, že se tam kupí chyby na chyby a oni to shodí se slovy ... tohle teď opravovat nebudeme protože ...

Hostujeme u Server powered by TELE3