Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 30 z 36

Pavel Říha - co si o něm myslet?

 1. Už delší dobu řeším téma okolo tohohle člověka. Já mu prostě nedokáži věřit a nedokáži o něm najít nic, co by mě přesvědčilo mu dát důvěru.

  Web - https://jsem.placenzaexistenci.cz/ a https://jsem.placenzaexistenci.cz/30dni/.

  Ale z jiné strany dostávám podnět, že se jí ten člověk líbí, že to co dělá funguje a já tomu prostě nevěřím. Takže by mě zajímalo, zda tu o něm někdo nemá větší povědomí - já ho neznám.

  Osobně ho beru jako motivačního kouče, ale rozhodně ne marketingového génia. Nikde v tom nevidím tu genialitu. A krásný příklad "ANO! Funguje to skvěle bez ohledu na to, jaký typ produktu nebo služby nabízíte." ... to přece nejde slíbit, ne?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Z prdele jsem si koupil tu jeho knížku. Je to klasická směsice sraček, četl sem jí na hajzlu cca 15minut, víc se opravdu nedalo. Někdo o něm psal, že ho zná a má plnou prdel dluhů, tomu bych i věřil, bohužel (pro Páju bohudík) si ten jeho kurz asi sem tam někdo koupí a Pavlík tak neumřel hlady.

 4. Jen další Kiršovo dítě.... jak už se začnou docházet ovečky co to kupují tak zase spustí něco jiného, je to pořád dokola.....

 5. Každý se musí nějak živit a vždycky se najde skupina lidí, kteří tomu uvěří. Najdi si nějaký videa jak tenhle člověk začínal. To byly perly, jak se snažil působit, že je hrozně za vodou a natáčel videa v půjčeným autě nebo někde na lodičce v Řecku, nebo kde to bylo :-)

 6. prej "online stratég", to je jak ten muhlfeit.


  nicméně celkem břídil proti danovi penovi, ten napsal book hned o 100 milionech. navíc lardolů. dobrý audio čtení, na sračky není čas, sorry.
  Your first 100 million Dan Pena Audiobook - YouTube

  origo knížka stojí něco kolem 1000 doláčů.

  btw, někdo ji má?

 7. Poznám ho z Kiršových podcastov. Jeho reči sa mi zdali málo hodnotné.

  Ale jedno mu treba nechať.
  Z tých mnohých stoviek rečníkov a infopodnikateľov, drvivá väčšina už dávno skončili. Robili rok, dva a koniec. To mu treba nechať. Do dnes, každý rok robí nábor a organizuje živé stretká, stále niečo produkuje.

  Aj keď ho podceňujeme, nad tým sa treba zamyslieť, v čom to je.

  Že má dlhy? Irelevantné. Ovečky nie sú hlúpe, možno prvé dva roky potom to prekuknú. In sa stále drží.

 8. U jeho videi sem se vzdycky naramne bavil, je smutny, kolik ovci a zoufalcu dokazou (spis dokazali) tihle loseri oblbnout a nabalit.

 9. Jeho prezentaci (vyskakuje mi to na fcb) to beru vždycky pozitivně. Aneb jak ze sebe dělá člověk vola kvůli penězům. Nechtěl bych, aby mé jméno bylo spojeno s takovou kravinou.

  Připomíná mi to teď jednoho klienta. On je docela v pohodě, ale přišel na schůzku s kolegou, který se choval dost arogantně, povýšeně a když jsem se podíval čím on se konkrétně živí, tak jsem div nepraskl smíchy... vlastně něco podobného.... "placen existencí".... nábor hlupáků, samé citáty jak být TOP.... a výsledek? Nabaluje na sebe blbce a sám ho ze sebe přitom dělá...

 10. nevidím žádný rozdíl mezi politiky a těmito lidmi, princip oblbování a předprodej pozic je stejný. Apropo nemá někdo link na to pecko s tou skaredou zubatou od Pirátů?

 11. Autista

 12. pozrel som si zo zvedavosti jedno jeho video na YT, ale ani to som nezvladol cele.. to fakt na toto niekto skoci a plati mu za vodu v kosi?

 13. Tak asi zalezi kolik vydela rocne. Pokud vice nez kazdy z nas tak je fakt uspesny. Jednoduse, na kazde zbozi je svuj kupec.

 14. To je ale to. Kde vezmu důkaz, že (ne)vydělává tolik, kolik říká. Evidentně jsou lidé, kteří mu to věří a já bych fakt rád důkaz - ano je úspěšný a je to špička v marketingu / ne je to podvodník ... "protože ..." a důkaz.

 15. Ty motivační žvásty ještě pořád někoho zajímají? Docela by mě zajímalo, jestli alespoň promile z lidí, kteří tyhle nesmysly vyhledávají, se někdy dočká alespoň dílčího úspěchu.
  Znám spoustu velmi úspěšných podnikatelů, pár ze žebříčku Forbesu a nikdo z nich nikdy žádné takové nesmysly nečetl, nesledoval, natož aby si je platil. A to včetně "obecněji uznávaných knížek" jako třeba Bohatý táta, chudý táta, apod... Člověk si musí najít sám svoji cestu a začít na tom pracovat. Pokud se někdo neumí donutit do toho začít něco dělat, tak mu v tom žádná knížka, ani pochybnej motivátor z internetu nikdy nepomůže.

 16. Špatně na něj nahlížíte. Jakmile o něm pochybujete, nejste jeho cílová skupina. Jeho cílovka jsou lidi bez kritického myšlení a to je nejméně 50% populace.
  Osobně jsem podobného člověka potkal ještě v době, kdy Kirš kadil do Pemprsek. Byl to známý mé ex a žil v úplně jiném světě. Jsou jako věřící, demagogové, neslyší kritiku, nepřipouští jiný názor a hlavně melou, melou, melou. Tenkrát mi ztoho čověka bylo fyzicky špatně, jak velký tlak na psychiku dokázal vytvořit. A to jsem celkem splachovací.

 17. Kouknul jsem na jeho web a nic moc.
  Pobavilo mě jak se fotí s jiným "celebritama".

  Já mám věci základní potřeby a protože si žijí na pohodu v Krkonoších, tak bych mohl prodávat knížku o úspěchu pražakům.

 18. tady je the best of pavel říha a mnoho dalších co odpadlo.
  Info partička - YouTube

 19. Citace Původně odeslal classic Zobrazit příspěvek
  tady je the best of pavel říha a mnoho dalších co odpadlo.
  Info partička - YouTube
  ježiš to je masakr, z těch lidí je mi špatně
  modrý sáčko,připálený voko a Ota Líbal jsou top 3 jinak kompletně to je sestava pro Avengers pokračování

 20. Citace Původně odeslal MarvinDela Zobrazit příspěvek
  ježiš to je masakr, z těch lidí je mi špatně
  modrý sáčko,připálený voko a Ota Líbal jsou top 3 jinak kompletně to je sestava pro Avengers pokračování
  lol

 21. Na video s Říhou si pamatuji, utkvělo mi v paměti proto, že mě okamžitě napadlo, že by mu někdo měl dát najíst, vypadal tak bezbranně, jak se tam hrbil u vypnutého iMacu. Pak jsem si uvědomil, že je mi ta poloha nějaká povědomá...  // Ještě ten krotitel esesáků, nebo jak si říkal, mi utkvěl v paměti, resp. jeho úžasné blankytné sáčko a rázné a neústupné vystupování, ale ten mi nikoho konkrétního nepřipomíná.

 22. Citace Původně odeslal Petr Široký Zobrazit příspěvek
  Na video s Říhou si pamatuji, utkvělo mi v paměti proto, že mě okamžitě napadlo, že by mu někdo měl dát najíst, vypadal tak bezbranně, jak se tam hrbil u vypnutého iMacu. Pak jsem si uvědomil, že je mi ta poloha nějaká povědomá...  // Ještě ten krotitel esesáků, nebo jak si říkal, mi utkvěl v paměti, resp. jeho úžasné blankytné sáčko a rázné a neústupné vystupování, ale ten mi nikoho konkrétního nepřipomíná.
  ty vole :-)))))))))))))))

 23. Na video s Říhou si pamatuji, utkvělo mi v paměti proto, že mě okamžitě napadlo, že by mu někdo měl dát najíst, vypadal tak bezbranně, jak se tam hrbil u vypnutého iMacu. Pak jsem si uvědomil, že je mi ta poloha nějaká povědomá...
  Jenom detail, to je zrovna Kirš. :-)

  Ještě ten krotitel esesáků, nebo jak si říkal, mi utkvěl v paměti, resp. jeho úžasné blankytné sáčko a rázné a neústupné vystupování, ale ten mi nikoho konkrétního nepřipomíná.
  Radek Karban, byly doby, kdy chodil komplet v bílém.

 24. Tak to se omlouvám, jeden výlupek jako druhý, spletli se mi dohromady :) Ještě když jsem u toho laciného urážení, někteří lidé mají určitý výraz a typ obličeje, ve kterém je vidět zvíře. Já jsem sice taky docela držka, ale když jsem se podívám na Říhův web, tak mi z fotek evokuje krysu. To, jak vypadáme si nevybíráme, ale tohle nemůže být náhoda.

  Citace Původně odeslal Martin Zobrazit příspěvek
  Radek Karban, byly doby, kdy chodil komplet v bílém.
  Vida, možná v té době slyšel, že se připravuje Božský Bruce 2, tak se třeba ucházel o roli boha.
  Naposledy upravil Petr Široký : 13.11.2019 v 13:52

 25. Pana Říhu už taky sleduji nějaký čas a je to pro mě překvapení jak takový člověk dokáže zmanipulovat tolik lidí. Klobouk dolů, že za ten obsah ti lidé vážně platí. Ale titulovat se jako nejlepší online stratég no to fakt chce kuráž :). Nadruhou stranu říká lidem přesně to, co chtějí slyšet, lidi jsou ovce a rádi se nechají vést.

 26. Mám rád online exoty, bez nich by tu byla nuda. Má TOP6

  1) Radovan Kaluža
  2) David Kirš
  3) Otakar Líbal
  4) Jan Plavec
  5) Radek Karban
  6) David Hůrka

 27. Milionové impérium Živě v Brně otevřelo naplno brány

 28. To je muzeum voskových figurín?

 29. Ten záklon, pískovaná košile, hnědý kalhoty....takhle se oháknu, když jdu zdít....


 30. A co třeba Michal Mikulášek? To je taky manipulátor...

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Hostujeme u Server powered by TELE3