logo
28.10.2019 22:32
1
Dobrý den, máte někdo s TranferWise zkušenost? Mezinárodní nebankovní převody. Dále s jejich debetní kartou? Děkuji. Podotázka: pro rychlé nebankovní převody používám Western Union, ale tam jsou vysoké poplatky. Máte někdo reálnou zkušenost s Moneygram? Nebo jinou službou?
Dále se mi stalo, že (seriozní zahraniční plátci) mi uhradili platbu zasláním šeku. Poplatky jsou relativně vysoké a proplacení zdlouhavé, ale nevadí mi to. S vystavováním šeku nemám zkušenost. Pokud jej někomu vystavím já,mohu proplacení stanovit až k nějakému konkrétnímu datu (aby nebyl proplacen před datem XY)? Děkuji Vám.
29.10.2019 12:55
2
Transferwise jsem používal pár měsíců, když jsem měl dlouhodobějšího klienta z US. Jejich kartu jsem nepoužíval - klient platil na "můj" TW americký účet a peníze jsem si vždy převedl na český účet. Jestli si dobře vzpomínám, tak poplatky byly okolo 1% a kurz USD/CZK výhodnější než v české Raiffce, kterou používám.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".