logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodám start-up Flopsy.cz (odběratel lékárna Dr. Max)

www.flopsy.cz
hourglass
Skončil
06.11.2019 v 12:31
biders
Vyhrál P*****k
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
8.10.
Nabízím k prodeji projekt Flopsy.cz zaměřený na prodej v ČR unikátní antibakteriální obuvi značky Flopsy. Produkty odebírám od americké společnosti, nemusíte tak jednat s Čínou, boty zasílají přímo z USA. Jedná se o speciální obuv vyvinutou do veřejných prostor jako jsou bazény, veřejné sprchy, koupaliště, wellness centra a další. Protože právě tyto prostory jsou nejčastější pro nákazu mykózou ale i bradavic na nohou. S Flopsy je zaručena minimalizace možnosti přenosu těchto nemocí.

Do dnešního dne tvořily veškerý obrat pouze objednávky od lékárny Dr. Maxe. Jsem s nimi domluvena, že Flopsy prodávají na svém e-shopu www.drmax.cz. Dr. Max nenaváže spolupráci s kýmkoliv, a proto ji považuji za velkou devizu tohoto prodeje. Máte možnost dostat se snadno do Dr. Maxe s dalšími produkty!

Abych ukázala přehledně celý sortiment, vytvořila jsem nedávno e-shop flopsy.cz. E-shop je součástí prodeje, ale nemá téměř vůbec žádné tržby. Je pár týdnů starý, nespustila jsem na něj žádný marketing a máte zde tedy možnost pro exponenciální nárust prodeje.

Složení sortimentu:
- Pánská
- Dámská
- Ale i dětská obuv (dívčí + chlapecká)
K obuvi bude v rámci objednávek e-shopu přibalován i hygienický obal se zdravotní funkcí.

Co je součástí prodeje:
- Napojení na důležitého odběratele - největší lékárenský řetězec Dr. Max prodává obuv Flopsy
- Skladové zásoby v nákupní hodnotě 130 000 Kč (včetně dopravy a cla, lze doložit). Prodejní hodnota cca 300 000 Kč
- Převod registrované značky textové "Flopsy", logo i název firmy (3x) (náklady 10 000 Kč / 1 značka = 30 000 Kč)
- Převod certifikátů:
Česká certifikace - protiskluznost na mokrém povrchu v bazénu atp.
Americké certifikáty – antibakteriálnost
- Možnost získání výhradního distribučního práva do budoucna pro celou Evropu
- Převod profilů na Instagramu (1 200 sledujících), Facebooku (300 lidí), Twitteru a Pintrestu
- Převod domény flopsy.cz a hostingu
- Předání přístupů do administrace webu
- Převod EAN kódů od GS1
- Převod registrace Pharmdata (Číselník PDK) - možnost s minimální investicí napojit na další odběratele (lékárny, nemocnice, ordinace)
- Předání fotografií, propagačních letáků a veškeré materiály (velmi dobrá komunikace s dodavatelem)

Shrnutí:
Získáte zboží, registrované značky a certifikáty v hodnotě 197 000 Kč. Navíc napojení na lékárnu Dr. Maxe. Veškerý obrat tvoří Dr. Max. E-shop jsem teď spustila pro přehled produktů a rychlou možnost růstu zisku.

Stávající náklady jsou minimální (pouze za doménu a hosting, tedy cca 600 Kč/rok a GS1 čárové kódy 1 300 Kč/rok). V době budování projektu se jednalo o srdcovou záležitost, ale při vytížení v rámci studijních povinností jsem se o projekt již moc nestarala. Uvítám někoho, kdo do toho také půjde srdcem. Administraci předvedu, ráda vždy poradím i následně pomohu. Více informací e-mailem nebo telefonicky.

E-shop má při správné investici do marketingu velký potenciál, možnost rozšíření sortimentu od amerického dodavatele. Pokud se někdo chce o shop opravdu starat, rozšířit nabídku o zboží (kontakty dodám), tak je předpoklad rychlé návratnosti investice.

Pokud provozujete e-shop se souvisejícím zbožím (např. obuv, plavecké potřeby...), nabízí se příležitost rozšířit si sortiment právě o důležitou antibakteriální obuv.

Důvod nabídky:
Start-up jsem založila při studiích 2 vysokých škol, které jsem studovala současně. Následně přišly státnice a hektické období. Na provoz projektu tak nezbyl čas a už vůbec nebyl čas na rozvoj firmy. Teď po dokončení studií se chci již věnovat vystudovanému oboru.