logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodej výdělečného projektu HrubaMzda.cz - velký potenciál

hrubamzda.cz
hourglass
Skončil
28.10.2019 v 19:51
Prodejce
A
22:26
Dobrý den,

nabízím k prodeji svůj projekt https://www.hrubamzda.cz

Stránka na unikátním webdesignu běží 10 měsíců a je zaměřena na výpočet čisté mzdy, kdy naprogramovanou dvojúrovňovou kalkulačku doplňuje magazín se 130 originálně napsanými články.

Aktuálně web generuje organickou návštěvnost cca 70 UIP / den. Na stránce je nasazen sklik, který vydělává pasivně cca 30 Kč / měsíčně.

Web je samozřejmě optimalizován včetně bannerů i pro mobilní verze a je postaven na vlastním řešení, kdy magazín a lišta "doporučujeme" je ovládána přes redakční rozhraní.

Za dobu provozu si web vybudoval SRANK 6/10.

Součástí prodeje je také FB stránka se 540 fanoušky.

Dále k webu náleží několik dalších navazujících webdesignů od profesionální grafika, které počítají s rozšířením o další kategorie (katalog zaměstnavatelů s profily a nabídkou volných míst).

SEU nebyla kromě článků a několika zpětných odkazů věnována zatím větší pozornost a je dle mého alfou a omegou dalšího růstu. Doména má prémiový charakter, kdy daná klíčová slova jsou vyhledávána jak na seznamu, tak googlu.

Myslím, že web má opravdu velký potenciál a v případě konstantního přidávání obsahu a hlubší seo optimalizaci neustále poroste a získá stabilní organickou návštěvnost v řádech stovek UIP denně.

Případnému kupci předám kontakty na spolehlivou copywriterku, která psala veškeré články a na programátora, který web tvořil.

Nepotřebuji projekt nutně projekt a jsem si vědom jeho hodnoty. Nebaví mě neustále přidávat nový obsah a rád bych se věnoval jiným projektům.

Vážným zájemcům rád poskytnu další informace.

Vydražená cena je konečná, nejsem plátce DPH.

S výhercem sepíši smlouvu o prodeji vč. veškerých náležitostí (nezatížení třetích stran atd.)

Název:  Bez-názvu-3.jpg
Zobrazení: 186
Velikost:  106,3 KB