Prodej eshopu vč. technologií na potisk textilu
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodej výdělečného projektu HrubaMzda.cz - velký potenciál

Přátelská zpráva
Loading...
Vyvolávací cena: 48 000  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Dobrý den,

  nabízím k prodeji svůj projekt https://www.hrubamzda.cz

  Stránka na unikátním webdesignu běží 10 měsíců a je zaměřena na výpočet čisté mzdy, kdy naprogramovanou dvojúrovňovou kalkulačku doplňuje magazín se 130 originálně napsanými články.

  Aktuálně web generuje organickou návštěvnost cca 70 UIP / den. Na stránce je nasazen sklik, který vydělává pasivně cca 30 Kč / měsíčně.

  Web je samozřejmě optimalizován včetně bannerů i pro mobilní verze a je postaven na vlastním řešení, kdy magazín a lišta "doporučujeme" je ovládána přes redakční rozhraní.

  Za dobu provozu si web vybudoval SRANK 6/10.

  Součástí prodeje je také FB stránka se 540 fanoušky.

  Dále k webu náleží několik dalších navazujících webdesignů od profesionální grafika, které počítají s rozšířením o další kategorie (katalog zaměstnavatelů s profily a nabídkou volných míst).

  SEU nebyla kromě článků a několika zpětných odkazů věnována zatím větší pozornost a je dle mého alfou a omegou dalšího růstu. Doména má prémiový charakter, kdy daná klíčová slova jsou vyhledávána jak na seznamu, tak googlu.

  Myslím, že web má opravdu velký potenciál a v případě konstantního přidávání obsahu a hlubší seo optimalizaci neustále poroste a získá stabilní organickou návštěvnost v řádech stovek UIP denně.

  Případnému kupci předám kontakty na spolehlivou copywriterku, která psala veškeré články a na programátora, který web tvořil.

  Nepotřebuji projekt nutně projekt a jsem si vědom jeho hodnoty. Nebaví mě neustále přidávat nový obsah a rád bych se věnoval jiným projektům.

  Vážným zájemcům rád poskytnu další informace.

  Vydražená cena je konečná, nejsem plátce DPH.

  S výhercem sepíši smlouvu o prodeji vč. veškerých náležitostí (nezatížení třetích stran atd.)

  Název: Bez-názvu-3.jpg
Zobrazení: 152
Velikost: 106,3 KB

Hostujeme u Server powered by TELE3