logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Pronájem eshopového systému na míru, máte někdo?

hourglass
Skončil
22.10.2019 v 12:13
biders
83% odezva
6 zájemců
Prodejce
E
6.11.
Dobrý den,

najdu zde firmu, která má svůj eshop systém nebo řešení na míru, který dělala pro nějakého zákazníka a lze využít systém a postavit na něm nový eshop - ušetřená práce/ušetřené peníze?

Poptával jsem takové systémy na odkoupení, že zkrátka prodáte jen systém a my s ním dále pracujeme, tedy využijeme systém, ale frontend design bude jiný. Bohužel se snažíme šetřit na čem se dá a tak hledáme někoho, kdo takový systém nepřeprodá, ale pronajme za měsíční paušál.

Představuji si to následovně, představíte systém, podívám se jaké věci umí a jak bohaté funkce má. Stačí nám základní eshop, jedná se o pár produktů, hlavní stránka je spíše z informací o produktu, další podstránka bude produkty, kde bude samotné zboží, následně stránky jako kontaktovat, obchodní podmínky, faq, vrácení zboží, ... hlavní funkce toho systému je ten základ, přijetí objednávky, editace objednávky, potvrzení objednáky, online platba, zvolení dopravce, ...

Nechal bych si od vás nasadit design na míru na ten váš systém a následně měsíčně platil za samotný pronájem toho systému, abychom ho nyní nemuseli zakoupit celý, protože finančních prostředků na tento projekt není mnoho a hledáme možnosti, abychom udrželi kvalitu projektu, ale také ušetřili peníze.

Na částce za měsíční pronájem se dohodneme, bohužel chci následně eshop rozvíjet o funkce, tudíž je krabicové řešení mimo, pokud bych eshop nerozvíjel, mám jasně vybráno - shoptet.cz. Rád bych spolupracoval dlouhodobě, veškeré upgrady, úpravy na eshopu by bylo přímo přes vás, ale to již záleží na konkrétní domluvě.

Souhrn:

Je tady někdo s eshop systémem na který lze nasadit náš design, trošku přizpůsobit, což ihned uhradíme tuto práci, ale budeme vám platit měsíčně za pronájem toho systému? Po 3 měsících klidně odkoupíme za plnou částku, ale myslím, že bude vyhodnější pronajímat a plnou částku vám to po několika měsících přeplatí. :)

Děkuji za pozornost a dočtení, Jiří Nedvěd