Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Použití svislé vlajky nebo státního znaku

 1. Ahoj,

  chtěl bych se zeptat, chci do loga přidat státní znak české republiky nebo vlajky, bude lepší státní znak nebo svislá vlajka? jaké má použití znak a vlajka?

  smí se použít vlajka státu nebo státní znak v logu?

  díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?

 3. mě právě inspirovalo něco takového

  https://previews.123rf.com/images/dm...ackground-.jpg

  ale nerad bych měl v logu něco co bych nemohl a mohl z toho být problém

  ---------- Příspěvek doplněn 20.10.2019 v 15:03 ----------

  státní znak tedy ne, ale vlajku ano.

  Státní vlajka
  § 7
  (1) Státní vlajku vyvěšují oprávněné osoby uvedené v § 2 odst. 1 písm. a) až s) na budovách, v nichž sídlí, při příležitosti státních svátků 5b) a při příležitostech celostátního významu, zejména v den smutku nebo v den státního smutku, vyhlášených vládou.

  (2) Vlajková výzdoba začíná zpravidla v 16 hodin dne předcházejícího a končí v 8 hodin dne následujícího po dni uvedeném v odstavci 1.

  (3) Při příležitostech uvedených v odstavci 1 lze namísto státní vlajky použít její napodobeninu s odlišným vzájemným poměrem šířky a délky.

  (4) Na budovách, v nichž sídlí oprávněné osoby uvedené v § 2 odst. 1 písm. a) až o), může být státní vlajka vyvěšena trvale.

  (5) Státní vlajku mohou vyvěšovat vedoucí diplomatických misí a konzulárních úřadů České republiky na služebních dopravních prostředcích, a to při slavnostních příležitostech a pokud je to v zemi jejich působení obvyklé.

  (6) Ostatní fyzické a právnické osoby a organizační složky státu mohou užít státní vlajku vhodným a důstojným způsobem kdykoliv.

  odpověděl jsem si sám, třeba někdy tento příspěvek pomůže, díky :)

Hostujeme u Server powered by TELE3