Nabízíme k prodeji kvalitní doménu: http://grilovani.top
se zcela automatickým eshopem napojeným přímo na dodavatele, který následně přebírá veškerou další komunikaci se zákazníkem (zaslání nebo i případné reklamace).
Vyřešeny jsou také všechny okolnosti typu obchodní podmínky, EET, GDPR (zpracování osobních údajů) apod. Do eshopu je možné kdykoli přidávat a odebírat produkty z nabídky dodavatele.
Provize z prodeje se vám poté automaticky přičte na váš účet.
V případě, že bude při převodu domeny vyžadován poplatek, bude připočítán k ceně.
Eshop je možné po domluvě upravit a přidat mnoho dalších funkcí a napojit na mnoho služeb.

Informace k eshopu:

Eshop je nový, plně připraven k provozu. Ideální pro někoho, kdo by rád vstoupil do světa online byznysu a rád by si pořídil již hotový eshop. Eshop je postaven na systému Prestashop a funguje na bázi dropshippingu. Průměrná marže u jednotlivých produktů činí cca 25 %.

Jak funguje Dropshipping:

Pokud obdržíte objednávku, ta se sama automaticky propíše do systému dodavatele, který ji za vás následně vyřídí. Nemusíte tedy vůbec řešit sklad ani expedici. Vy za každou úspěšnou objednávku inkasujete provizí.

Systém dropshippingu je dělán tak, abyste nemuseli řešit nic ohledně expedice, logistiky, papírování, reklamací a podobně. To vše zajišťuje dodavatel, zboží odesílá pod vaším jménem a na vás je jen získávání zákazníků.

Celý systém Dropshipping je prověřen a otestován léty existence, je na něj napojena spousta dodavatelů a taktéž mnoho eshopů.

Rovněž je možné kdykoliv v budoucnu přejít na vlastní sklad, nakoupit zboží a provozovat eshop s vlastním zbožím.
__________________________________________________

Co je předmětem prodeje:
• doména grilovani.top
• automatický e-shop


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

http://shopator.cz