Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Page buildery pro komerční užití

 1. Zdravím a měl bych otázku. Rád bych se věnoval tvorbě webů na živnost přes nejsi pag builder. Já je to s licencí pro toto využití? Vím, že třeba Divi lze využít k tvorbě webu pro zákazníka. Jak je to třeba s nějakým free builderem třeba Elementor atd. Případně budu rád za doporučení nějakého jiného, který jde použít pro tvorbu webů na zakázku. Díky moc.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Vidím poslední rok dva pozitivní reakce na https://webflow.com/, ale není free.

 4. Já jsem striktně proti builderům. Divi, Elementor a podobné buildery tvoří naprostý shit kód. Měl jsem tu čest vidět pár webů postavených na těchto builderech a

  1) Kvalita kódu otřes, nikdo se v tom v budoucnu nemá šanci vyznat
  2) Performance webu otřes

  Vhodné maximálně pro nějaké jednoduché firemní prezentace, kde je text a fotka. Další mínus je, že si omezený na moduly, které jsou v nabídce. Ano je jich tam hodně, ale časem narazíš na nějaký limit.

  ----------

  Webflow jak píše DKL používám už cca rok a je to opravdu revoluční nástroj. Nicméně nesrovnával bych ho s Divi, Elementorem ani žádným dalším WP builderem. Není to nic víc než vizuální front-end editor. Pokud neumíš kódovat, tak ve Webflow pravděpodobně nic zázračného nevytvoříš. Musíš tam mít prostě tu knowledge.

  Pokud chcete dělat v budoucnu opravdu kvalitní weby a chcete mít šanci dostat se k zajímavým zakázkám serte na tyhle buildery :)

 5. Díky za info, na Webflow se podívám. Zatím mám v plánu dělat pouze jednoduchá osobní portfolia, na která Divi či Elementor bude stačit. Pokud se bude v budoucnu dařit, přesedlám na něco jiného.
  Ještě by mě zajímala odpověď na to, jak je to s tou licencí. Mohu tvorbu webu, vytvořeného pomocí třeba toho Elementoru (free verze), normálně vyfakturovat?
  Díky

 6. Jasně že můžeš. Kdybys nemohl, tak by to nikdo nepoužíval. Elementor je myslím pod MIT nebo GNU licencí, takže mám takové tušení, že klidně i ten plugin můžeš prodávat dál :D (not sure though).

  Pro verze má jen více widgetů, WooCommerce builder atd.

 7. Diky moc 😉

Hostujeme u Server powered by TELE3