logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

WordPress vývojář - FrontEnd i BackEnd - vytvoření šablony

hourglass
Skončil
02.11.2019 v 20:28
biders
0% odezva
8 zájemců
Prodejce
A
St
Dobrý den,

hledáme vývojáře na WordPress, který má aktuálně volné kapacity a mohl by nám vytvořit novou šablonu pro WP.

Projekt již v současnosti funguje a běží na zakoupené šabloně z themeforest.net. Šablona byla v průběhu času modifikována o custom funkce. Využíváno je především ACF Pro a WPML. Šablonu z themeforest bychom chtěli přepsat na vlastní, protože nás částečně limituje z hlediska výkonu a chtěli bychom provést současně též částečný redesign. Grafické podklady dodáme v PSD.

Nová šablona by měla být napsána čistě bez přebytečných JS a měla být též kapacitně méně náročná (především na mobilu). Chtěli bychom využít vhodné cachování apod.

Druhou možností je optimalizovat současnou šablonu (ke konzultaci) ale zřejmě bychom raději šli cestou vlastní šablony.

Hledáme:

1. Vývojáře, který WordPress ovládá z hlediska backendu, protože budeme chtít vytvořit různé funkcionality navíc. Nebude se jednat o nic rozsáhlého ale spíše o řadu menších úkolů typy přidání checkboxu do adminu, který na FrontEndu zobrazí nějaký obsah (např. štítek apod)

2. Vývojáře, který je zároveň zběhlý v kódování. Grafika sice není náročná (žádné vlnky, obrázková pozadí a jiné obskurnosti) ale z funkčního hlediska má dosti jiné (user-friendly) zobrazení pro mobily, které pro začínajícího FE developera může být náročnější dodržet a vyžadujeme též čistý kód a pokročilou optimalizaci. Výhodou však je, že vše již funguje, chceme novou šablonu defakto jen kvůli optimalizaci a částečnému redesignu.

3. Vývojáře, který má aktuálně volné kapacity a dokáže si plánovat čas.

Uveďte prosím:
- kontaktní údaje
- reference
- hodinovou taxu
- kdy můžete s projektem začít a kolik času můžeme vyhradit

Komunikaci preferujeme přes skype.

Děkuji za nabídky