Dobrý den,

plánuji tvorbu eshopu, přemýšlím o řešení jako je shoptet.cz,eshop-rychle.cz, ... také se nabízí wordpress nebo prestashop, ale moc tyto systémy nemusím. Nejspíše se proto rozhoduji pro shoptet.cz,eshop-rychle.cz, nejedná se o prodej běžného zboží, potřebuji u každého produktu bohaté možnosti/varianty, barva, velikosti a zkrátka další důležité informace k produktu, nenabízí to shoptet.cz,eshop-rychle.cz ani wordpress či prestashop. Myslím, že by nebyl problém to do wordpressu nebo prestashopu za nějaký prachy dodělat, ale zase ze zkušenosti vím, že to jsou problémové systémy a většinou se pořád něco řeší.

Nenabízíte někdo třeba i své eshopové řešení do pronájmu, kde lze po konzultaci přispůsobit prostředí právě toho detailu produktu, kde bychom zpracovali možnosti toho produktu a dále?

Prosím když tak někdo nabídněte své řešení nebo pojďme konzultovat řešení o kterých vím, rád bych se poté domluvit na realizaci. Pokud se tedy někdo věnujete WP,PS,Shoptet.cz,Eshop-rychle.cz a podobně.

Bojím se, že u řešení jako shoptet.cz nebo eshop-rychle.cz nebude žádná možnost vlastní editace, právě třeba u těch variant u produktů a podobně.

A to je velmi důležité!

Budu se těšit na šikovné lidi! :)