logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

BenaStore.cz - obchod s bytovými doplňky s propracovaným a automatizovaným systémem

benastore.cz
hourglass
Skončil
12.11.2019 v 21:01
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
07.11.2019
Nabízím ke koupi, polo-automatizovaný e-shop, zabývající se prodejem bytových doplňků výhradně od českých výrobců: www.benastore.cz


Koncept E-shopu

E-shop je v současné době koncipován tak, aby dodání mohlo být nejpozději do týdne s tím, že prodejce nemusí držet skladové zásoby (v případě, že máte k dispozici sklad, pak bude dodání mnohem kratší). Nejedná o dropshipping ani affiliate. Ceny u výrobců jsou nastaveny tak, aby byl e-shop konkurenceschopný.

Kromě automatizovaných procesů v rámci samotného prodeje disponuje E-shop i systémem pro kontrolu cen, prodejů, marží a slev v administrativním rozhraní (nově vyvinutý modul), který poskytuje administrátorovi jednoduchý pohled na aktuální stav/vývoj cen a prodejů. V administraci jsou zabudovány lehké interaktivní filtry. Administrace je vybavena generickým zabarvením – pokud by např. marže byla příliš nízká, ihned Vás na to upozorní, atd...


E-shop je připraven na napojení na nejznámější zbožové srovnávače na trhu: Google, Heureka, Seznam, atd.. určitě by šel i Facebook, Instagram a další.


Technické řešení

E-shop byl od svého spuštění koncipován tak, aby fungoval pokud možno bezobslužně (mj. Se sám aktualizuje). Aktuálně je napojen na tři dodavatele, ale je možné přidat další. E-shop aktuálně funguje na platformě Wordpress.

Kompletní pravidelně nastavitelná automatizace zahrnuje:
A) Import / Aktualizace produktů

B) Nastavení hodnot – adaptace produktů / zboží do E-shopu
Další technické funkce

- Ceny jsou vždy zakončeny číslem 9
- Dvě cenové hladiny – pro členy Benaclubu a nečleny (rozdíl 6% z ceny)
- Objednávkový systém na míru, automatické předdefinované emaily zákazníkům
- Platební brána, propojení se Zásilkovnou
- Propojení na slevové portály, sociální sítě
- Bannery, Newslettery (nutno nastavit)
- Systém sledování stavu objednávek pro zákazníky
- Generické produktové filtry propojené s automatizací katalogu
- Zabudované Google Analytics
- Obrázkové Mega menu

Objednávky a jejich řešení

E-shop dále obsahuje nově vytvořený objednávací modul, který umí rozčlenit objednávky v procesu na jednotlivé dodavatele, aby bylo snadné objednávky na dodavatele jednoduše zaslat.

Pracovní náplní administrátora je prakticky pouze práce s objednávkami, fyzické balení zboží a řešení případné e-mailové / telefonické komunikace.


Platby

E-shop je spárován s platební bránou Go-pay, kde se aktuálně nabízí cca 10 způsobů platby. Modul umí rozpoznat, že je již zaplaceno a sám aktualizuje stav objednávky na což E-shop automaticky zasílá email zákazníkům o zpracovávání.


Zasílání

E-shop je spárován s modulem Zásilkovny – aktuálně nejlevnější a nejjednodušší varianta pro doručování. Štítek pro zaslání je automaticky generován po obdržení objednávky.


Důvod prodeje projektu

E-shop byl budován s vizí pomoci malým českým podnikatelům, kteří nemají možnost skladových zásob, nastartovat podnikání v tomto oboru a zároveň podpořit české výrobce. Sám se zabývám tvorbou webů - důvodem je tedy tvorba dalšího projektu.

Ekonomické nastavení

E-shop zatím spuštěn nebyl – ačkoli je prakticky na spuštění připraven. Marže jsou aktuálně nastaveny následovně dle základního cenového rozmezí (nový majitel si je může přenastavit dle svých představ):

Základní cena Marže
(CZK) (CZK)

0 – 400 +40%

400 – 801 +120

800 – 1101 +150

1100 – 1601 +200

1600 – 2001 +220

2000 – 5001 +15%

BenaClub je aktuálně 6% (sleva pro členy clubu) a Slevy jsou nastaveny na 7% z ceny.

Výše uvedené nastavení lze kompletně změnit či předělat – vše závisí čistě na rozhodnutí majitele.


Podrobnější popis je k nalezení v příloze.

Stanovená cena je moje aktuální představa. Můžeme se případně i domluvit. Nejcennější součástí E-shopu je důkladně propracovaný systém - je možné jej prakticky napasovat na jakýkoliv web / změnit celý koncept webu a odvětví. Dle vzájemné dohody rád pomohu s případnými dalšími úpravami.

Kontakt: z.jasek327@gmail.com

Přiložené soubory
BENA_sale_podrobne.pdf
(412,4 KB, 38 zobrazení)
BENA_sale_zkracene.pdf
(222,7 KB, 27 zobrazení)