Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

BenaStore.cz - obchod s bytovými doplňky s propracovaným a automatizovaným systémem

Přátelská zpráva
Loading...
Vyvolávací cena: 50 000  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Nabízím ke koupi, polo-automatizovaný e-shop, zabývající se prodejem bytových doplňků výhradně od českých výrobců: www.benastore.cz


  Koncept E-shopu

  E-shop je v současné době koncipován tak, aby dodání mohlo být nejpozději do týdne s tím, že prodejce nemusí držet skladové zásoby (v případě, že máte k dispozici sklad, pak bude dodání mnohem kratší). Nejedná o dropshipping ani affiliate. Ceny u výrobců jsou nastaveny tak, aby byl e-shop konkurenceschopný.

  Kromě automatizovaných procesů v rámci samotného prodeje disponuje E-shop i systémem pro kontrolu cen, prodejů, marží a slev v administrativním rozhraní (nově vyvinutý modul), který poskytuje administrátorovi jednoduchý pohled na aktuální stav/vývoj cen a prodejů. V administraci jsou zabudovány lehké interaktivní filtry. Administrace je vybavena generickým zabarvením – pokud by např. marže byla příliš nízká, ihned Vás na to upozorní, atd...


  E-shop je připraven na napojení na nejznámější zbožové srovnávače na trhu: Google, Heureka, Seznam, atd.. určitě by šel i Facebook, Instagram a další.


  Technické řešení

  E-shop byl od svého spuštění koncipován tak, aby fungoval pokud možno bezobslužně (mj. Se sám aktualizuje). Aktuálně je napojen na tři dodavatele, ale je možné přidat další. E-shop aktuálně funguje na platformě Wordpress.

  Kompletní pravidelně nastavitelná automatizace zahrnuje:
  A) Import / Aktualizace produktů

  B) Nastavení hodnot – adaptace produktů / zboží do E-shopu
  Další technické funkce

  - Ceny jsou vždy zakončeny číslem 9
  - Dvě cenové hladiny – pro členy Benaclubu a nečleny (rozdíl 6% z ceny)
  - Objednávkový systém na míru, automatické předdefinované emaily zákazníkům
  - Platební brána, propojení se Zásilkovnou
  - Propojení na slevové portály, sociální sítě
  - Bannery, Newslettery (nutno nastavit)
  - Systém sledování stavu objednávek pro zákazníky
  - Generické produktové filtry propojené s automatizací katalogu
  - Zabudované Google Analytics
  - Obrázkové Mega menu

  Objednávky a jejich řešení

  E-shop dále obsahuje nově vytvořený objednávací modul, který umí rozčlenit objednávky v procesu na jednotlivé dodavatele, aby bylo snadné objednávky na dodavatele jednoduše zaslat.

  Pracovní náplní administrátora je prakticky pouze práce s objednávkami, fyzické balení zboží a řešení případné e-mailové / telefonické komunikace.


  Platby

  E-shop je spárován s platební bránou Go-pay, kde se aktuálně nabízí cca 10 způsobů platby. Modul umí rozpoznat, že je již zaplaceno a sám aktualizuje stav objednávky na což E-shop automaticky zasílá email zákazníkům o zpracovávání.


  Zasílání

  E-shop je spárován s modulem Zásilkovny – aktuálně nejlevnější a nejjednodušší varianta pro doručování. Štítek pro zaslání je automaticky generován po obdržení objednávky.


  Důvod prodeje projektu

  E-shop byl budován s vizí pomoci malým českým podnikatelům, kteří nemají možnost skladových zásob, nastartovat podnikání v tomto oboru a zároveň podpořit české výrobce. Sám se zabývám tvorbou webů - důvodem je tedy tvorba dalšího projektu.

  Ekonomické nastavení

  E-shop zatím spuštěn nebyl – ačkoli je prakticky na spuštění připraven. Marže jsou aktuálně nastaveny následovně dle základního cenového rozmezí (nový majitel si je může přenastavit dle svých představ):

  Základní cena Marže
  (CZK) (CZK)

  0 – 400 +40%

  400 – 801 +120

  800 – 1101 +150

  1100 – 1601 +200

  1600 – 2001 +220

  2000 – 5001 +15%

  BenaClub je aktuálně 6% (sleva pro členy clubu) a Slevy jsou nastaveny na 7% z ceny.

  Výše uvedené nastavení lze kompletně změnit či předělat – vše závisí čistě na rozhodnutí majitele.


  Podrobnější popis je k nalezení v příloze.

  Stanovená cena je moje aktuální představa. Můžeme se případně i domluvit. Nejcennější součástí E-shopu je důkladně propracovaný systém - je možné jej prakticky napasovat na jakýkoliv web / změnit celý koncept webu a odvětví. Dle vzájemné dohody rád pomohu s případnými dalšími úpravami.

  Kontakt: z.jasek327@gmail.com
  Přiložené soubory

Hostujeme u Server powered by TELE3