Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Low cost branding

 1. Včera jsme zjistili, že se nějak s grafikem míjíme v pochopení značky, co vlastně chceme prezentovat a jak chceme působit. Z toho jsem odvodil, že i když neradi, budeme muset udělat krok zpátky a zainvestovat i do brandu.

  Nejsme korporace, není budget na velkou agenturu, tak hledám nějakou alternativu. Freelancera nebo one man show, nebo třeba malé studio klidně jen na konzultace. Máte někdo referenci na někoho dobrého, s rozumnou sazbou? Nabídky od agentur jsou 100k+, za míň se s náma ani nechtějí bavit. Sice to chápu, ale to bohužel fakt nedáme.

  Takové ty mise, vize, hodnoty a podobně mám sepsané, ale asi to nestačí nebo to není pochopitelné, a bylo by zřejmě vhodné tomu dát nějakou formu. Dík za reference nebo nápady.

  EDIT: vyřešeno, neaktuální
  Naposledy upravil sipal : 20.10.2019 v 09:53

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Jaky je rozsah prace a jak dlouho se tomu s grafikem chcete venovat?

 4. Krátko poviem, že brand nie je o grafike.
  Brand znamená odlíšiť sa od iných. Nestačí že odlišnosť budete vnímať vy a "hodnoty a podobně mám sepsané, ",
  odlišnosť musí vnímať budúci zákazník.

  Inač sú to vyhodené peniaze.

  V každom druhom kurze sa hovorí, že propagovať brand sú vyhodené peniaze. Hlavne predávajte a predávajte, a tým budujete svoj brand.

 5. Nejde mi o propagaci brandu, jde mi o zadefinování. A ano, není to jen o grafice, i když grafika je pak jednou ze součástí brandu. Rozsah práce fakt netuším, to mi spíš řekne ten kdo na tom bude dělat.

 6. Tak musis vedet, co chces, ne? Ja bych se na to podival, ale potreboval bych aspon ramcove vedet, kolik toho mas v planu udelat.

 7. Pro začátek logo, barvy, fonty, styl fotek a ikonek...plus určitě neco dalšího, co zjistíme až na to narazíme :)

Hostujeme u Server powered by TELE3