Zdravím,

hledáme nové redaktory pro náš online magazín Testado.cz. Cílem našeho magazínu je pomoci ostatním vybrat ty nejlepší produkty, abychom jim ušetřili čas i peníze. V současnosti hledáme kolegy, kteří nám s touto misí pomohou.

Pokud před koupí nového produktu trávíš hodiny porovnáváním parametrů jednotlivých modelů, tak hledáme právě tebe.

Pokud máš navíc:
  • skvělou znalost českého jazyka,
  • styl, chuť psát a zodpovědný přístup k práci
  • zkušenosti s Wordpressem,
  • a touhu se rozvíjet (například v oblasti SEO),
jsi pro nás jasná volba!

Hlavní náplň tvojí práce bude
• psát obsahové články, jako jsou třeba tyto:• včetně jejich vložení do redakčního systému Wordpress (to tě případně naučíme, není to nijak složité)

Časem můžeš také
  • testovat jednotlivé produkty a služby a psát o nich recenze (pokud si troufáš, tak i video recenze) - výsledek bude vypadat nějak takhle.
  • editovat a připomínkovat texty ostatních redaktorů

A co nabízíme?
  • možnost pracovat odkudkoli,
  • flexibilní pracovní dobu i výši úvazku (nejméně však 80h měsíčně),
  • práce na fakturu či DPP
  • a samozřejmě zajímavou finanční odměnu

Naši autoři mají za cíl psát spíše dlouhé články (10-20 NS) a jsou odměňováni dle počtu normostran. Kvalita obsahu je pro nás ale mnohem důležitější než kvantita.

V případě, že tě nabídka zaujala, vyplň prosím následující formulář:

Těšíme se na spolupráci!

Za Testado.cz
Petr Šedivý