logo
12.10.2019 19:53
1
Hezký večer! :)

Ve volném čase bastlím osobní blog s nadějí, že se vylepším jednak v psaní, ale také v jednoduchém webdesignu na Wordpressu. Aktuálně na blog Zeměpisec přidávám příspěvky ze studijního pobytu Erasmus v Oslu. Z dřívějška jsou tam i nahrané nějaké zápisky z přednášek z VŠ.

Jelikož se chci zlepšovat, rád bych vás požádal o zpětnou vazbu. :) Cítím, že se potřebuji v mnoha věcech posunout. A pohled někoho druhého by mi v tom mohl opravdu hodně pomoci.

Rád bych se i optal, zda je pro vás například vnitřní struktura posledního článku dobře čitelná. Nebo naopak, zda vám například vadí velké množství obrázků.

Mockrát děkuji za váš čas!
Michal

Co se právě děje na Webtrhu?

12.10.2019 22:00
2
1. Udělal bych kategorie.
1. Změnil mobil / foťák a trochu něco početl o focení. Kompozice je docela fajn ujde to. Jen bych ještě fotky prohanal ai vylepšovakem. Mobilem se teď dá fotit docela už docela obstojně a fotky v rozlišení pro web jsou dostačující.
3. Textu není hodně, docela poučné a myslím, že je to tak dostačující.
4. Kde je instagram a facebook? teď už bez toho asi nejde žít... Těch pár fotek co tam jsou nedostačující. Chce to krmit pořád...

Doména název ok.

Proč by ne, jsi na dobré cestě.
13.10.2019 14:42
3
Moc děkuji za konstruktivní kritiku!

Abych se vyjádřil ke kategoriím, ty na webu jsou, ovšem v rozklikávacím menu. Beru to tedy tak, že nejsou na očích. To samé instagram a facebook - tam ale navíc ještě nekrmím "pořád". To je má velká slabina a měl bych se tato média naučit více používat.

Zrcadlo (či lepší techniku) si na focení nemohu dovolit, ale ano. I s mobilem, který mám teď, by si šlo lépe hrát s nastavením a tak. To je třeba věc, která mě vůbec nenapadla.

Sumasumárum, díky! Mám nad čím přemýšlet. Ještě počkám, jestli se neobjeví ještě nějaký podnět, a pokusím se to zapracovat. :)