Dobrý den,
hledám spolehlivého odběratele pro pravidelný odběr nových pneu, alu disků i celých sad. Primárně nabízím alu sady pro koncernové vozy, v menší míře i pro BMW a Mercedes.

Nabízím pouze větší velikosti, tzn. 18",19",20", i více.

Vše je nové, zabalené, jedná se o nadlimitní zásoby z DE. Nákupní cena pro Vás bude zhruba o 30-50% nižší, než veškeré srovnatelné sady na Bazoši, atd. Pro příklad, tyto disky na Audi 4N0601025Q obuté na nových pneu, 16.000-20.000, dle rozměru, cena je za celou sadu. Pneu vždy značkové - Continental, Dunlop, Bridgestone.

Minimální jednorázový odběr je 10 sad.

Hledám člověka, který má dostatek hotovosti, vlastní skladové prostory a čas na další vlastní prodej. Minimální zisk na jedné sadě je cca 8.000-15.000. Zboží je každý týden, poslal bych podrobné fotografie, a na základě objednávky dovezl. Osobní odběr možný v Plzni, jinak doprava Plzeň - Karlovy Vary - Praha je zdarma. Doprava na jiné místo v CZ dle domluvy. Z vlastní zkušenosti vím, že největší hlad po tomto zboží je na východě republiky.

Prosím o nabídky pouze od někoho, kdo má opravdu zájem a je schopný vzít a prodat větší množství sad měsíčně. Vše je nové, atraktivní, rychle prodejné, ale samozřejmě to vyžaduje čas - nafotit, popsat, zainzerovat, komunikovat se zákazníky, rozvážet.

V případě většího odběru je samozřejmě sleva. Jednotlivé sady a kusy neprodávám !