Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Microsoft Ads - umí s tím někdo?

 1. Zdravím, rozhodl jsem se vyzkoušet Microsoft Ads a musím říct, že postavit raketoplán z brambůrků je snadnější než tam zprovoznit reklamy :D

  Nastavil jsem všechno, tak jak by to asi mělo být, zkoušel jsem i různé kombinace nastavení, ale stále se reklama nezobrazuje.

  Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?
  Děkuji

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Nikdy jsem to neviděl, ale není tam nějaký schvalovací proces. U adsense taky může trvat několik hodin, než se reklamy zobrazují.

 4. Máš tam love? :D

 5. Ano reklama je vytvořená a schválená, dostatek peněz tam mám.

  Už jsem počkal přes 48 hodin a stále se nic neděje. Jako fakt by bylo dost užitečný, kdyby tam byl nějaký status, který by mi jasně sdělil z jakého důvodu se reklamy nezobrazují.

 6. Tak napiš holt na podporu no :D Jinak pokud tam máš nějaké okrajovější fráze navíc ještě v přesné shodě, tak se vůbec nediv 0 zobrazení.

  Jinak mě nenapadá nic, co by tam mělo blokovat vydávání reklam, prostě nahodíš kampaň zacílenou na ČR, sestavu, reklamu a KW a jede to. +automatické značkování si zapnout, ale to s tím rozjetím nesouvisí

 7. Nejdříve jsem tam měl asi 10 klíčových slov a pak jsem je smazal, protože jsem si myslel že je to aż moc zacílené, ale i tak se nic nezměnilo.

 8. Já teda nevím, ale pokud se jedná o Bing Ads, tak když jsem to před pár lety zkoušel, tak import kampaní z GAds bylo poměrně snadné, daly se tam poslat i peníze, všechno se zdálo být připravené, jen to nebylo pro ČR podporované. Možná se nic nezměnilo.

 9. Ake tam mas cielenie? Pred mnohymi rokmi som to testoval pre USA a islo to bez problemov. Vysledky ale boli na nic, tak sme to vypli.

 10. Citace Původně odeslal igor Zobrazit příspěvek
  Ake tam mas cielenie? Pred mnohymi rokmi som to testoval pre USA a islo to bez problemov. Vysledky ale boli na nic, tak sme to vypli.
  Mohl by jste to trochu rozvést - o jaký obor se jednalo a nebylo CPC nebo PPS?
  Dekuji

Hostujeme u Server powered by TELE3