Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 20 z 20

Srovnávače zboží - doporučte softwarové řešení

 1. Mám v plánu spustit vlastní srovnávač zboží, hledám hotové softwarové řešení. Máte tip?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. A co to ma presne umet?

 4. agregovat řádově desítky feedů, cca 2 000 000 položek, jednoduché filtrování dle ceny, prokliky z položek do jednotlivých eshopů co zahrnou feed, viz muj-antikvariat.cz

 5. hotove nenajdes. musis si to nechat spravit na mieru. ak mas po ruke balik penazi, som k dispozicii 🤑

 6. Tak to hotove urcite nebude. To jsou veci na miru.

 7. Citace Původně odeslal musil.david Zobrazit příspěvek
  Tak to hotove urcite nebude. To jsou veci na miru.
  jsem myslel, že to umí každý eshop :(

 8. Citace Původně odeslal Lucky Bastard Zobrazit příspěvek
  jsem myslel, že to umí každý eshop :(

 9. Citace Původně odeslal node Zobrazit příspěvek
  nahoď řešení

 10. Citace Původně odeslal Lucky Bastard Zobrazit příspěvek
  nahoď řešení
  Srovnávače zboží - softwarové řešení

 11. Mě podobná sranda stála kdysi statisíce a nakonec tam bylo tolik dalších úskalí, že jsem se na to... Vůbec nevíte do čeho se pouštíte.

 12. Hm, to může být výzva. Teoreticky se tam dají dobře škálovat návštěvníci, protože to je jen čtení (prokliky by šly řešit v jiný databázi), ale na zápis v backendu tam bude velká zátěž. Je to asi dost podobné backendu na eshopu, kdy musíte párovat desítky tisíc zboží od dodavatelů (samozřejmě hegeš v datech, kdy nesedí eany, partnumbery, názvy a vznikají duplicity, takže data se musí postupně opravovat). Špatná data si budou shopy řešit samy, protože u placených pozic není často žádoucí být na prvním místě kvůli špatné ceně, protože vám to hned vyluxuje kredit, takže největší problém asi bude engine importu, protože nejde tam pustit naráz import od 100 eshopů.
  My teď pro eshop párujeme cca 150 000 produktů a 1 dodavatel trvá cca 15 sekund (když už je většina produktů naimportována). Když by se to párovalo ze začátku jen podle eanu, tak se dá za 2 hodiny obsluhovat v pohodě cca 500 eshopů. Někde mezi se musí pouštět přehození pořadí podle cen/ceny za proklik. Co jsem koukal, tak většina porovnávačů má narychlo udělanou administraci přes bootstrap, kategorie prostě zkopírovaný z heuréky/zboží, takže tam odpadá snad jakákoli ruční údržba (zatím mě napadá řešení nepravdivých hodnocení shopů).
  Naposledy upravil kolousek : 10.10.2019 v 22:01

 13. Realizoval jsem porovnávač na https://rybareni.cz/ - hotové řešení asi nenajdeš. Je to dost custom a pohybuješ se v řádech statisíců. Pokud bys měl nějakou konkrétní otázku, tak se ptej. Není to jen o stažení feedu, ale hlavně operace typu párování a filtrování. Dále tam máš pak rozpoznávání podobných obrázku, aby se neimportovaly k danému produktu stejné atd. atd.

 14. Ja myslel, ze jsi to mel v planu tim zpusobem, ze sis uz zjistoval co a jak :)

  A ted jsi neprijemne prekvapen, ze to neumi kazdy eshop...


 15. nechci párovat s tím, že jedinečnému produktu budu přiřazovat eshop kde leze koupit. Co položka feedu, tak položka v porovnávači, s proklikem na eshop, viz příklad

  zde

  + funkce typu filtorvání dle ceny, místa, roku vydání , atd...

 16. Takže nechceš dělat srovnávač zboží, ale agregátor zboží jako je sbazar atd. ;)

 17. ano chci tedy dělat agregátor zboží

 18. tak najde se nějaký chytrák, který mi poradí jak na agregátor ?

 19. je jedno ako to nazves. stale je to riesenie na mieru a stale to bude stat vela penazi a vyzadovat znacnu infrastrukturu na ktorej to pobezi. inak povedane, podla tvojich prispevkov, na to nemas ani cas ani peniaze.

 20. V malem mnozstvi produktu by se to mozna dalo sprovoznit na wordpressu + nejaky plugin typu https://codecanyon.net/item/scraper-...press/22458136 .. Ale pokud chces hned 2 miliony produktu, tak to jedine vlastni reseni.

Hostujeme u Server powered by TELE3