Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Dřevo ze zahraničí + clo, dph

 1. Má tu někdo zkušenost s podnikáním ve výrobě ze dřeva, dovozem dřeva, výrobou palet? Dostal jsem od známého kontakt na jeho kamaráda, který se zabývá kácením lesa a dovozem z východu do Evropy. Jedná se o kulatinu a další,.. za velmi nízké ceny. Momentálně čekám na ceník, podle kterého se odrazím a omrknu ceny v ČR.

  Pokud o tom někdo ví něco víc, rád si poslechnu informace :-) děkuji

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal Vlada_25 Zobrazit příspěvek
  Má tu někdo zkušenost s podnikáním ve výrobě ze dřeva, dovozem dřeva, výrobou palet? Dostal jsem od známého kontakt na jeho kamaráda, který se zabývá kácením lesa a dovozem z východu do Evropy. Jedná se o kulatinu a další,.. za velmi nízké ceny. Momentálně čekám na ceník, podle kterého se odrazím a omrknu ceny v ČR.

  Pokud o tom někdo ví něco víc, rád si poslechnu informace :-) děkuji
  hele jel jsem přes Vysočinu a cpali tam kmeny kurovca do námořního kontejneru. Normálně to posílají do Číny, nikdo to už nechce.

 4. Chápu správně, že tím chceš říct, že nikoho dovoz do Čech nezajímá? Ta firma vyváží i do Německa,.. já to dostal ze známosti, že bych tu třeba sehnal nějaké další klienty (pily, výrobce) a měl z toho provizi..

 5. Jsou EU limity!
  Vyplatí se dovážet pouze hotové výrobky ne kulatiny
  Hodně nervů až k posrani
  Otázka je jak to chceš dovézt samozřejmě
  Kontakty taky mám tam, ale to ostatní už je háček....

 6. Otec mel vlastni pilu a vyvazel drahe dreva Eben a Mahagon i kdyz to jsou drahe dreva, porad s tim jsou mega starosti - kazdy chce jinou kvalitu, jinou vlhkost a to musis dodrzovat nebo mas jen reklamace. Hele ja bych ti to nedoporucil, ono to vypada lehce, ale tak lehke to neni. A ohledne palet pokud to je z vychodu, tak ze asi UA - hodne radi prodavaji padelany palety.

 7. Hagen má pravdu. Ono to vypadá zajímavě, ale je to.divoky vychod. Ačkoliv to může být mega firma, tak stejně bude služba špatná . Jak ohledně kvality, dodání atp... To tam musí někdo stát za prdeli s dobrym slovníkem sprostých slov protože se jináč nic nepohne. Jestli myslíš že zvedneš telefon, napíšeš email s tvým číslem účtu a tím to končí prdlačky. Budeš sedět a proklínat všechno co jde..

Hostujeme u Server powered by TELE3