logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Právní a účetní služby

Soudní vymáhání pohledávek - zdarma pro věřitele

hourglass
Skončil
08.11.2019 v 10:13
Prodejce
A++
4.9.
Zdravím, Webtržníci.

Protože je tady hodně podnikavců, kteří dodávají zboží nebo služby, půjčují peníze, investují, případně mají spoustu dalších příležitostí, jak se stát něčími věřiteli, napadlo mě představit vám projekt, který se zabývá vymáháním pohledávek a navíc jej dělá dostupnějším prakticky pro každého.

Nabízíme zajištění služeb advokátní kanceláře plně v souladu s českou legislativou. Rozdíl a výhoda oproti konkurenci spočívá v tom, že u nás věřitel za služby advokáta neplatí - ani zálohy za práci - dokonce i v případě, že se vymáhání nezdaří.

A co že dokážeme vymáhat? Prakticky jakoukoli právně podloženou pohledávku (neproplacenou fakturu, směnku, zápůjčku, dlužný nájem, ... ). Na výčet nejčastějších typů pohledávek se můžete podívat na tomto linku. Zabýváme se pohledávkami již od výše dlužné jistiny 10.000,- Kč.

Celá komunikace mezi námi a věřiteli probíhá online, telefonicky, případně korespondenčně. Máme i webovou aplikaci pro zadávání pohledávek. To všechno nám umožňuje působit na celém území ČR a zároveň poskytnout našim klientům maximální komfort.

Podrobnější informace najdete na našem webu, případně rovnou napište na info@pomocveritelum.cz

Těšíme se na případnou spolupráci a všem přejeme příjemný den!