Dobrý den,

rád bych nás představil jako partu mladých a cílevědomých nadšenců, kteří mají velké cíle.
Podnikáme již 10 rokem a nyní děláme na našem zatím největším projektu. Zde hledáme někoho dalšího kdo by se zapojil v jakémkoliv směru. (obchodní partner, investor, grafik, .....)

Nyní naše firma sídlí na Praze 5, kde máme jak kanceláře tak i výrobu. Výrobou se rozumí, že vlastníme několik typů tiskáren, které nejsou tak moc rozšířené a dokážeme tisknout na různé jak produkty tak třeba látku z které dokážeme následně vyrobit desítky typů produktů.

Pro Vás je možné se zapojit několika způsoby - nebráníme se ničemu.

Jelikož naše tiskárny mají ještě stále volnou kapacitu tak podle typu uchazeče je chceme zaplnit a to:
Pokud to bude INVESTOR: - máme vyladěné produkty otestované 4 letým prodejem a rádi bychom díky investorovi rychleji expandovali do zahraničí a jako hlavní otevřeli kamenné pobočky.

Pokud to bude OBCHODNÍ PARTNER: - chtěli bychom volné kapacity tiskáren vyplnit společným jedním z mnoha projektů, který nám již běží, ale kvůli jiným přednostem se o něho moc nestaráme. Zde máme skvělé výsledky za poslední 2 roky jsme potiskli více jak 1,4 milionu reklamních předmětů, kde jako reference máme firmy: PPL, DHL, sázkovou kancelář MaxiTip, kompletní reklamní předměty pro jednu politickou stranu (nerad bych uváděl, protože na to nejsme zrovna hrdí, ale byznys je byznys) a mnoho dalších.


Jestli Vás to zaujalo dejte vědět a můžeme se pobavit osobně, kde Vám klidně rád i předvedu naši výrobnu a naše produkty.

A POKUD BY NĚKDO MĚL VLASTNÍ PROJEKT A CHTĚL PRODÁVAT NAŠE PRODUKTY TAK ANI TOMU SE NEBRÁNÍME
(naše produkty budou do měsíce na mall.cz)