logo
06.10.2019 12:49
1
Dobrý den,

řeším takový problém s doménou a rád bych se na komunitu Webtrhu obrátil s dotazem.

Mám doménu registrovanou u Angel-Hosting.cz již několik let. Nikdy nebyl problém ji prodloužit až do teď. Z nějakého důvodu je potřeba při prodloužení domény AUTH INFO. Nicméně když si AUTH INFO chci nechat zaslat na registrační email domény (přes nic.cz), tak mi nic nepřijde. Jsem tedy v patové situaci, protože doména expiruje a já ji nemohu nijak prodloužit.

Neřešil to náhodou někdo? Lze u domény změnit registrační email a případně jak? Nerad bych o doménu přišel. Prosím o radu.

Děkuji za vaše odpovědi.

P.S.: Angel-Hosting.cz nikomu nedoporučuji. Hosting někdy funguje a někdy ne stejně jako technická podpora. Už týden se s nima snažím spojit telefonicky a přes email a bez výsledku.

Co se právě děje na Webtrhu?

06.10.2019 12:59
2
Spíš bych řešil, proč ti nepřijde na email ten authid. Pokud je u domény tvůj kontakt a správný email, tak by ti dojít měl.

Mimochodem, ten kod se dá odeslat i na jiný email, než je v registru, nicméně se musíš ověřit třeba přes datovou schránku - https://www.nic.cz/whois/send-password/
06.10.2019 13:33
3
Napiste mi, o jakou domenu jde, pokusim se vyresit.

(p.s. angelhosting je u konce zivota, spolecnost jej provozujici jsme koupili v konkursnim rizeni s puvodnim - predluzenym - vlastnikem, a provoz bude postupne ukoncen. Za to jak blbe to funguje nemame zadnou odpovednost ani zadny podil, myslim ze kdo vi, jak a a jake sluzby vi, ze jsme uplne jinde, jen nam to par tydnu zpet pripadlo jako nechtena cast neceho jineho, co jsme kupovali)
06.10.2019 16:17
4
Hádám, že to bude jako u hexafíku, kdy majitelé domény ve skutečnosti majitelé domény ani nebyli.
06.10.2019 17:23
5
Původně odeslal Wladass
Hádám, že to bude jako u hexafíku, kdy majitelé domény ve skutečnosti majitelé domény ani nebyli.
V tomto pripade je, jen mail vlastnika v domene, co uz neni. Vyreseno v PM.