Prodej eshopu vč. technologií na potisk textilu
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Převod prohlížečové hry z flash - alternativy?

 1. Dobrý den,

  mám tu naprosto jednoduchou hru, pro lepší pochopení zasílám kraťoulinké video. https://www.youtube.com/watch?v=mfoKRYNuFHg

  Princip hry, chytat červené terčíky, když ho nechytnete, hra končí. nebo když spadnete dolů mimo modrou plochu či z ní vyletíte nahoru. Jediná možnost jak se to ovládá a chtěl bych to zachovat, je mezerník. Při zmáčknutí mezerníku popoletíte nahoru.

  A teď to důležité. Je to flash hra. Myslel jsem si, že použití HTML 5 canvas bude vhodné, ale pravděpodobně ne. Za prvé to neovládám a nejsem si jistý jestli bych to uměl udělat a za druhé, výsledné skore potřebuji ukládat do MySQL databáze. Jenže HTML pracuje na straně klienta takže si skore lze jednoduše přepsat a uložit svou vlastní hodnotu.

  Napadají vás způsoby, v čem by se to ještě dalo udělat? Podotýkám že to je z jedné stránky, potřebuji aby to normálně fungovalo v prohlížeči. Je tu někdo, kdo by to zvládl udělat za nějakou finanční odměnu?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Vyber si nějaký z html5 enginů https://html5gameengine.com/ a začni se učit javascript ;)

 4. použití HTML 5 canvas bude vhodné, ale pravděpodobně ne. Za prvé to neovládám a nejsem si jistý jestli bych to uměl udělat
  tak to nie je problem v technologii ale v tebe :) ... respektive v tvojej lenivosti.

  co sa tyka ukladania skore tak samozrejme musis mat nejaky server kam to s JS mozes posielat cez api. ale realne to moc neochranis kedze ktokolvek si moze poslat skore ake chce. jedine ako to osetrit je pouzit aplikaciu na mobil alebo na desktop a pouzit binarny transport. neviem ci ti to za to stoji.

 5. Canvas okno by muselo být udělané jen jako monitor a všechny události by musel zpracovávat server, tedy kontrolovat pozice hráče a puntíků a zpracovávat skóre.
  Naposledy upravil kolousek : 06.10.2019 v 13:58

Hostujeme u Server powered by TELE3