Virtuální redakce nabízí své služby

Vlastníte internetový nebo tištěný magazín, na který hledáte redaktory nebo redaktorky? Potřebujete spravovat web a nemáte na něj čas? Nabízíme možnost profesionální redakce na Vašem magazínu, případnou správu firemních, a jiných, webů. Ať už se jedná o drobný blog, nebo o vysoce navštěvovaný portál, postaráme se o jistotu stálého publikování.

Profesionální redakce
- Tým redaktorů a žurnalistů, kteří se v oboru pohybují minimálně 5-10 let.
- Specializace na specifické obory magazínů i všeobecné zaměření
- Poskytnutí redaktorů i redaktorek
- Možnost trvalé redakce
- Znalost redakčních systémů
- Individuální přístup


Kompletní správa magazínu
Můžeme vám práci usnadnit natolik, že vám zdarma nabídneme i možnost kompletní správy magazínu. Vytvoříme příspěvky, které publikujeme včetně obrázků a fotografií. Pokud máte i FB, TW nebo G+ stránky, tak tam rovněž zajistíme publikování příspěvků a novinek. V případě kompletní správy si můžete dát pouze nohy na stůl a sledovat, jak automaticky naše publikace funguje.
Poskytnout můžeme i použití profilů našich redaktorů a redaktorek.

Cena
Cena je vždy individuální podle požadavků a náročnosti. Rádi se s vámi domluvíme na individuálních podmínkách i ceně. V případě zájmu o dlouhodobou spolupráci zpracování prvního článku zdarma!
Základní cena je 120kč/NS - vždy nejprve dodáme zkušební článek pro odsouhlasení.

Ukázku referencí můžete shlédnout na https://spravastranek.cz/reference/

Fakturace a smlouva
Fakturace je samozřejmostí. Pokud potřebujete smlouvu, tak s ní není problém.

Tajemní duchové a copywriting
Mnoho uživatelů touží pouze po textu, který mohou publikovat pod svým jménem. Jestliže máte zájem o ghostwriting nebo OEM dodávání textů, tak vám dodáme texty a můžete je používat dle své libosti.

Správná volba
Za nízkou cenu vám nabídneme profesionální služby. Nic není závazné, vždy se můžete domluvit co a jak potřebujete, jak to potřebujete a stejný přístup máme k ceně. Můžete se s námi dohodnout na individuální ceně.

V případě zájmu nebo otázek nás neváhejte kontaktovat. Reference zašleme na vyžádání. Kontaktovat nás můžete přes email: info@makawiel.cz, přes skype: makawiel, nebo telefonicky: +420 722 775 568 - Petr Pokorný
Chcete-li se domluvit osobně, můžete nás navštívit na adrese Berkova 98, Česká Lípa