Chcete si koupit Webtrh?
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

TV print screen a propagace

  1. Ahoj, zjistil jsem, že se naše produkty objevují v televizi (občas si náš produkt koupí známá osobnost a pak je vidět např. v reportážích, aniž by šlo o placenou propagaci). Jaký máte názor na to, že bych si udělal print screen obrazovky z reportáže, která je v archivu online televize a tento print screen použil na firemním instagramu/fb a klasicky ho "ohaštagoval". Myslíte, že hrozí, že se ozve jejich právní oddělení s tím, abych příspěvky smazal nebo třeba finančně kompenzoval jejich užití?

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Až se na to přijde ozve se nejen televize, ale i osobnost, tak si na to připrav aspoň 1 mega na odškodné. Neumíš číst, že nevíš co to jsou autorská práva a ochrana osobnosti.

  4. Láďo a ty jsi právník? Já jen, že od právníka bych čekal něco obšírnějšího. Jestli ne, tak jsme na tom stejně, oba umíme číst....

  5. Ptal jsi se zda hrozí, tak hrozí atco jsem ti napsal, pokud chceš radu od právníka, což nepíšeš, tak ho navštiv, řekne ti to samé a vezme si za to litr. Podle v podstatě "hloupé" otázky nechápu, proč ted děláš chytrého.

Hostujeme u Server powered by TELE3