logo
04.10.2019 17:41
1
Zdravím, potřebuji help, to, že má eshop rychle neduhy vím, ale toto už nechápu.

Udělal jsem základní mapování XML feedu (podotýkám je to zakázka, já bych do tohoto systému nešel)

Co jsem namapoval se nahrálo, ale zboží se mi zobrazuje až v poslední asi default kategorii. Default kategorii jsem přitom nijak nezadával.

Zde je odkaz https://1249156903.eshop-rychle.cz/D...e-c5_333_3.htm

Pokud odkaz proklikáte přes cestu kategoriemi zpět, dojdete k hl. kategorii Dílenské vybavení, která je teda prázdná, přitom jako nadřazená kategorie by měla obsahovat zboží z podkategorií. Chce-li probublání zboží jakousi danou cestou do hl. kategorie.

V XML je to správně a i cesta k produktu a stromová struktura je správně.
<CATEGORIES>
<CATEGORY><![CDATA[Dílenské vybavení>Dílenské stroje>Stolní pily]]></CATEGORY>
</CATEGORIES>

Drobečková navigace tedy sedí, ale shop to vnímá nějak jinak. Možná je tam drbka v nastavení v ADMINU.

Neví někdo kdo tento paskvil, pardon systém zná?
07.10.2019 16:09
2
Zdravím,

importní modul má svá specifika, která je potřeba malinko přiohnout nebo se jim přizpůsobit.

Nejsem nějvětší odborník ve firmě na importy, ale když napíšete na import@eshop-rychle.cz, tak vám kolegové určitě rádi poradí nebo přímo s importem pomůžou. ;)

Takto "probublat" zařazení produktů do nadřazených kategorií bohužel modul tzv. univerzálního importu neumí, ale existuje cesta okolo toho přes nějaké oddělovače a propsání do feedu celé cesty. Např. nějak takto
Kód:
<CATEGORY><![CDATA[Dílenské vybavení>Dílenské stroje>Stolní pily##Dílenské vybavení>Dílenské stroje##Dílenské vybavení]]></CATEGORY>
, který pak následně v importním modulu označíte.

Jak ale říkám. Nejvíce vám dokáže poradit z firmy někdo techničtěji zaměřený na import@eshop-rychle.cz.

Snad jsem aspoň trochu pomohl. :)
08.10.2019 20:32
3
Děkuji za reakci, vlastně první od někoho z e-shop rychle. Oddělovač kategorií jsem nastavil a funguje. Spojil se semnou technik a nabídl za 800,-Kč namapování což je příznivá cena a domluvili jsme se.
09.10.2019 10:15
4
Osobně si myslím, že jste k nám trochu zbytečně přísný. :) U kolegy technika jsem ověřoval dotazy filtrované jak podle vašeho emailu zde, tak podle uvedeného e-shopu nahoře a jediné dva dotazy evidujeme ze 7.10. Pokud tedy vezmu, že vaše včerejší reakce je z 8.10., tak 1 den mi nepřijde jako přehnaná čekací doba u odbornějších technických dotazů. Pokud jste něco odesílal před 17 dny, tak došlo asi někde k chybě a email se nám neodeslal. Zkuste prosím ověřit, jestli od vás v pořádku odešel a případně ho přeposlat znovu, pokud obsahuje něco, co dva poslední ne. Díky za pochopení.

Kolega se prý na vaše dotazy podívá a zodpoví co nejdříve.

Přeji hezký den.