Stovkomat.cz: dnes 20% sleva na všechny PR články [345 nabídek, stovky recenzí]
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 30 z 33

200 tisíc za web pro hrad

 1. Takhle se to dělá :)

  200 tisíc za jednoduchý web. Hrad zaplatil firmě, která pracuje pro zemanovce…

  Jak dlouho byste takový web dělali? Kdybych bral v potaz, že dokážu dělat 10 let starou grafiku (což nedokáži), tak bych ji asi dělal tak 5 hodin. Front-end dohaduji na 7-10 hodin (pokud by se nevolil nějaký builder a kódilo se ručně) a nasazení na WP s nějakým multilang pluginem například 5-7h.

  Celkově tedy 17-22 hodin za 200 tisíc :D not bad. Firma https://www.web4ce.cz/ prostě umí.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ale tak zase je utracené za důležitý web, který občanům sděluje nesmírně podstatné informace. To přece nejde odbýt nějakou tiskovou zprávou, co by si o nás kdo pomyslel! Stařík musí svým kamarádům dopřát, než si pro něj přijde zubatá...

 4. Já tomu samozřejmě rozumím, že je to kamarádský projekt, ale i tak je to k zamyšlení. 200k je overkill za takový web, který ti udělá i žák druhého stupně ZŠ.

 5. Sem čekal, kdo s tím přijde :D Je to humorné, víc k tomu asi nemám co říci.

 6. #dreamJob

 7. Já bych to udělal za 250k. Proč troškařit.

 8. Tak je to prý jen koupená šablona :D https://www.elegantthemes.com/blog/d...-pack-for-divi

 9. statni zakazka hadr :)

 10. Usmevné je, ze si ani nepohráli s tím logem, které se při scrollování ztratí :D.

  Ale teď vážně, já si myslím, že to byl prostě záměr od začátku, už to bylo na všech serverech na netu, v televizi, možná i v rádiu. Takže si myslím že to je ješte levné, co se týka trafficu a poměru 1000/CPM na web, za tak krátkou dobu, to tu nemáte ani za rok. Samozřejmě to nabralo i zajímavý odkazový profil a PR články, pokud byl součástí smlouvy i profi SEO balíček, tak je to geniální a měli by dostat ješte jednou tolik, kdo by nebral web za 200k a k tomu zdarma kampaň za milion. Za podařenou virální kampaň se prostě platí.

 11. To je zajímavý pohled na celou věc. Já samozřejmě nevím jaké bylo zadání, velkou část práce u projektů obecně zabere samotná konzultace s klientem. Mohli také řešit celé copy a dalších x věcí, které takhle nemůžeme vidět.

  Jak se vůbec ta informace o ceně dostala web? Někdo to účelově zveřejnil? To by pak dávalo i smysl co píše Tuttinho. Zase na druhou stranu je otázka jestli je takto uměle vytvořený traffic žádaný vzhledem k nenávistným komentářům, které hrad sklidí od veřejnosti. Ale pravdou je, že hrad vlastně moc nezajímá jeho pověst ve veřejném mínění.

 12. 6 trápnych K? Slovensko.sk stalo 900 mega


 13. Citace Původně odeslal streetcz Zobrazit příspěvek
  Já tomu samozřejmě rozumím, že je to kamarádský projekt, ale i tak je to k zamyšlení. 200k je overkill za takový web, který ti udělá i žák druhého stupně ZŠ.
  Cetl jsem vcera prilohu smlouvy, myslim si, ze tak 50 z toho je jen za rok provozu webu (myslim tim konektivita, HW...).

 14. Zálohování 12x denně, je u takového webu opravdu potřeba :-)

 15. Kluci, víte kolik stálo zabezpečení toho webu? Ne že ho někdo z vás sundá :-)))

 16. Další ukázka toho, jak se v Praze hospodaří s penězi daňových poplatníků.


 17. Nechtělo se mi to hledat, ale ono záleží na zadání a co všechno se vlastně platilo, jestli třeba i texty, korektura, překlady,...
  Asi to není úplně běžná cena, ale že by to bylo zase tak moc předražený bych taky neřekl. Řekněme, že by to normálně mohlo stát polovinu (ne, případ, že by to udělal někdo z Webtrhu za 10k a hodil to na Wedos neberu v potaz - ne že by to nešlo, nebo nestačilo).
  A už vůbec bych nikoho z hradu nepodezříval, že by to byla nějaká malá domů. Tohle je pod jejich rozlišovací schopnosti. Maximálně se tam někomu ozval kamarád a když řekl, že to udělá za 200k, tak řekli ok, protože se jim to nechtělo víc řešit.

 18. Citace Původně odeslal Registrace Zobrazit příspěvek
  Nechtělo se mi to hledat, ale ono záleží na zadání a co všechno se vlastně platilo, jestli třeba i texty, korektura, překlady,...
  Asi to není úplně běžná cena, ale že by to bylo zase tak moc předražený bych taky neřekl. Řekněme, že by to normálně mohlo stát polovinu (ne, případ, že by to udělal někdo z Webtrhu za 10k a hodil to na Wedos neberu v potaz - ne že by to nešlo, nebo nestačilo).
  A už vůbec bych nikoho z hradu nepodezříval, že by to byla nějaká malá domů. Tohle je pod jejich rozlišovací schopnosti. Maximálně se tam někomu ozval kamarád a když řekl, že to udělá za 200k, tak řekli ok, protože se jim to nechtělo víc řešit.
  Presne tak,

  ak zoberieme že všetko bolo na mieru, mnohé konzultácie, preklady do rôznych jazykov, copywriting, nejaký faktor utajenia, bezpečnosti, zvlášť počas samitu a ďalšie bezpečnostné aktivity, tiež sa nedivím tejto cene.

  Zvlášť keď sa dozviem že logo pre hocijaký štátny podnik, či mesto vyšlo aj naviac.

 19. Citace Původně odeslal Gabonator Zobrazit příspěvek
  Presne tak,

  ak zoberieme že všetko bolo na mieru, mnohé konzultácie, preklady do rôznych jazykov, copywriting
  Jaký "copywriting"?

  https://www.copyscape.com/?q=https%3...-skupine-v4%2F

 20. Píšete tu o zadání. No, podíval jsem se na ceník Web4ce a je tam asi nějaká přirážka (čti individuální nacenění) - https://www.web4ce.cz/cz/webdesign/o...kalkulace.html

  Nemůžu se dopočítat. Každopádně když vidím ten ceník, chápu výsledek. Jen nechápu tu cenu zakázky.

 21. A ted se priznejte kdo tu odbitou praci za babku po vecerech udelal... :-D

 22. Ta cena za mě neni nijak ujetá, jak odkazoval Doctore pěkné shrnutí nebo jak si můžeš přečíst v zadání, navymýšleli si spousty blbostí jako vysokou dostupnost, šířku pásma, vlastní servery, geo lokalitu, odolnost proti útokům a to vše na jeden rok.

  Osobně bych to za takovou cenu neposkládal, průběžný support je drahý na mzdy. Je jen otázka jestli samotné zadání a požadavky jsou adekvátní.

 23. Ono je tam fotogalerie, informace a tak. Ano, web má hodnotu 10.000 Kč, když vám někdo pošle zazipované podklady, ale zkuste si ze státu nebo nějaké větší organizace dolovat podklady, 3x napíšete někomu, ať vám pošle seznam členů summitu, pak z něho dolujete fotku po jedné, atd...

  To je jak říct, že nové auto je zdarma, vždyť je vyrobené ze železa, a železná ruda je jen kamení, a to kamenní se tu jen tak válí zdarma v přírodě.

 24. To, že je to šmelo je snad každýmu jasný, jen je divný, jak se tohle může zadat bez tendru? To není státní zakázka? Nebo to realizovali jakože zemanovci?

 25. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  To, že je to šmelo je snad každýmu jasný, jen je divný, jak se tohle může zadat bez tendru? To není státní zakázka? Nebo to realizovali jakože zemanovci?
  Protože je to podlimitni vz, kde se nemusí dělat výběrové rizeni

 26. Ono kdyby museli dělat výběrové řízení i na zakázky za pár korun, jako je tahle, tak budou dva roky nakupovat i hajzlpapír.

  Tahle "kauza" je fakt směšná. Spíš bych kritizoval, co tam ta rudá svině z hradu zase vykládala za nesmysly.

 27. Myslím, že jste zapomněli na jednu z podstatné části ceny a to je sponzorský dar dodavatele ve výši 100k.

 28. Pokud má někdo jakékoliv pochybnosti či podezření na zneužití veřejných prostředků může podat trestní oznámení...a nechat věc prošetřit.

 29. Citace Původně odeslal Tuttinho Zobrazit příspěvek
  Protože je to podlimitni vz, kde se nemusí dělat výběrové rizeni
  Ajo, vidis to.

  ---------- Příspěvek doplněn 05.10.2019 v 18:47 ----------

  Citace Původně odeslal tarif Zobrazit příspěvek
  Pokud má někdo jakékoliv pochybnosti či podezření na zneužití veřejných prostředků může podat trestní oznámení...a nechat věc prošetřit.
  Tolik to zas nikomu v zaludku asi nelezi, mame tu vetsi skandaly.

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Hostujeme u Server powered by TELE3