Vyladění Wordpressu (rychlost, bezpečnost, SEO) + vánoční bonus
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 34 z 34

Kde kupit Windows 10?

 1. Citace Původně odeslal Whispere Zobrazit příspěvek
  Protože už to udělali jiní, tak jen dodám k tvrzení: Než nakupovat na G2A, tak raději lidi piráťte.
  Je to založeno na tom, že když lidi hru upirátí, tak z nich sice neuvidí peníze, ale vývojáře to nic nestojí. Zato, když u G2A si tu hru v dobré víře koupí, tak často tam ty hry pochází z toho, že někde někdo koupí kradenou kreditkou hru. Klient si všimne, že mu zmizely peníze, dá refund bance. Banka to ověří a obchod vrátí peníze. Jenže zatímco když někde něco omylem pošlete, tak refund je zdarma, tak tento podvodný refund je zpoplatněn. Takže nejenže vývojář nic nedostane, ale musí ještě zaplatit za tento refund.
  Další věc je, že díky tomu, že se ty prodané klíče nestopují a jak už tu bylo řečeno, klíče zůstávají platné a tváří se legálně, tak vývojář musí dost často ještě poskytovat například svou serverovou kapacitu někomu z koho nic nemá. :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. nj, kdyby si nezačínali s digitální distribucí, ale rovnou zainvestovali do pořádného cloud streamingu, tak by dnes neměli tyhle problémy se zlodějíčky 😉

 4. Citace Původně odeslal PSwork Zobrazit příspěvek
  zainvestovali do pořádného cloud streamingu
  Jasně, cesta do pekel, pojďme to všechno vcelku pohřbít. Každý má, nebo bude to roka mít optiku s neomezeným limitem, zvlášť v americe, kde většinou mají jen 2 hlavní poskytovatele internetu a jinak prdlačku, jsem slyšel, že vůbec nejsou problémy s limity a rozhodně by pro ně bylo super přejít na systém, kde nic nevlastníš a jen si streamuješ. A dodatek, není to samé jako streamovat hudbu nebo videa.

  Nebo se pletu a streamování veškerého obsahu (třeba i operačního systému) je růžová budoucnost, kterou jen nedokážu docenit?

 5. však rozdíly ve kvalitě a dostupnosti existovaly vždy a všude a budou existovat i nadále, jde jen o to aby ti kteří na to mají, měli tu možnost a přístup ke kvalitním on-demand službám a aplikacím, srovnatelnými alespoň s těmi které nám dnes běží pouze na onom lokálním PC, ale díky těm clusterům a sdílenému výkonu by ty služby a aplikace mohly být spíš ještě o to lepší, než jenom srovnatelné s těma sólo PC..

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3