Stovkomat.cz: dnes 20% sleva na všechny PR články [345 nabídek, stovky recenzí]
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

„Doporučené" produkty v katalogu

 1. Ahoj, jakým způsobem jsou filtrovány doporučené produkty na eshopech? Např. https://www.mall.cz/parfemy?s=parfémy&quRedir=1#content … Předem díky. :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Podle nastavení provozovatele.

 4. Jde o to, jestli se jedná o manuální vybrání produktů, nebo jestli to je automatické vyhodnocení => jak nebo podle čeho... Na základě čeho si to běžně nechávají klienti nechávají vyhotovit. :)

 5. To na čo sa pýtaš sa volá "affinity analysis": https://en.wikipedia.org/wiki/Affinity_analysis

  Takto to napríklad robí Amazon: http://www.cs.umd.edu/~samir/498/Ama...mendations.pdf

  Ak potrebuješ konzultáciu pre nejaký väčší projekt, napíš do PM. Mám pár kontaktov na ľudí čo robia v tejto oblasti výskum.

 6. mall to má částečně ručně, mohou topovat některé produkty. Samozřejmě prakticky tam dáváš co chceš prodat či na čem máš velkou provizi a ne to co je výhodné pro zákazníky, ideálně tedy když splníš oboje.

 7. Citace Původně odeslal Haxedus Zobrazit příspěvek
  Jde o to, jestli se jedná o manuální vybrání produktů, nebo jestli to je automatické vyhodnocení => jak nebo podle čeho... Na základě čeho si to běžně nechávají klienti nechávají vyhotovit. :)
  To samozřejmě záleží co tvůj eshop nebo informační systém umí a nebo jak si to necháš udělat a nebo ručně podle tvých preferencí.

 8. Na opensource řešeních většinou jen ručně. Ono pokud se to udělá nějak automaticky a lidem to pak začne doporučovat třeba štětky na hajzl (protože je jich zrovna nejvíc na skladě), tak to nebude zrovna ideální.

Hostujeme u Server powered by TELE3