logo
30.09.2019 07:25
1
Zdravím,

jmenuji se Pajeet.

Co se právě děje na Webtrhu?

30.09.2019 09:48
2
(1) Kto iného zjedná, pohne, zvedie, využije, získa alebo ponúkne na vykonávanie prostitúcie, alebo kto koristí z prostitúcie vykonávanej iným, alebo umožní jej vykonávanie, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky.

o koristenie podla mna nejde. Ty realne ponukas reklamne sluzby. Prostitucia nie je na SK / CZ nelegalna, je to sluzba ako kazda ina. O koristenie by sa jednalo, keby si danu prostitutku nejak nutil, aby inzerovala iba u teba, a za neumerne sumy (nieco ako ten prenajom izieb). Teda, ze pomocou portalu by si jej nahanal klientov (kupliarcil), a nutil ju zato platit inzerciu.

ale je tam dalsie alebo - umozni jej vykonavanie. Teoreticky takyto portal umoznuje vykonavanie prostitucie, a moze spadat do TC kupliarstva. Pretoze bez portalu nema klient kontakt na prostitutku. Teda umozni kontakt / prostituciu.

Na druhu stranu - kolko bordelov je na Slovensku a nikto nikdy to neriesil, aj ked to zakon umoznuje. A to iste v CR. Len v Prahe je tolko bordelov, ze o ne clovek zakopava.
30.09.2019 09:53
3
Co mas proti maserkam?
30.09.2019 12:31
4
Pokud tam nejedou drogy, jsou divky nad 18let, nejsou nuceny nasilim tak to nikdo nikdy moc neresil....bylo par zasahu(pasakovi se prokazalo ze mu divka odvadela zisky, dalsi ze byly bez viza v čr, dalsi fetovaly-mozny prodej atp.) casto spise na udani konkurence, udani od zakaznika atp.....co se tyce portalu tak nejedna se jen o vyse uvedene ale i stranky spojene s novinama/kde soubezne bezi u teto znacky jak inzerce tistena tak internetova/...nikdy jsem vsak neslysel o pripadu ze by z toho meli provozovatale jakýkoliv problem. Je to na hrane nebo lehce za hranou ale s dobrym advokatem by se z toho myslím dalo vybruslit.
30.09.2019 19:01
5
samozřejmě že i reklamou na prostitutku "kořistíš", je to stejné jako když pronajímáš nemovitost, pokoj. Důležité je jestli jsi tzv. "věděl", že se jedná o sex službu, což v přípdě inzertního portálu k získání kontaktu na placený sex tak je. Neřešte hlavně jestli ten nebo ten. Ten zákon má jasné znění.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".