Nabízíme k prodeji eshop ABCSTORE.CZ s širokou nabídkou zboží z různých oborů.


O ESHOPU:

V katalogu e-shopu je cca 300 000 produktů z toho cca 200 000 je ve stavu skladem.
Ve 100% případů funguje na bázi objednávek dodavatelům po přijetí objednávky od zákazníka, kdy v 80% dorazí zboží následující den a odesílá se zákazníkovi.

ZBOŽÍ:

Aktuálně je na e-shop napojeno přes 40 dodavatelů z oblastí IT, auto-moto, módy, dětského zboží, zahradní technicky apod. - plnění novým zbožím tedy funguje naprosto automaticky. Dle nastavení dodavatele probíhá minimálně 1x denně v noci import, a pokud je možnost i 1x za hodinu aktualizace skladů a cen. Není tedy třeba žádného plnění zbožím ani kategoriemi.

Dále si e-shop automaticky páruje stejné produkty od více dodavatelů podle P/N a EANu.

Kategoriemi e-shop kopíruje strukturu Heureka kategorií a skrze vyvinutého "robota" páruje produkty do relevantních kategorií dle toho, jak jsou zařazeny v heurece. Díky tomu dosahuje i výborného spárování.

E-shop je připraven na to přidávat další dodavatele.

PLATFORMA:

E-shop běží na systému OMB SHOP od firmy OMB AGENCY (www.ombagency.com)
Zdrojové kódy jsou k dispozici (pro tento projekt), e-shop je bez povinných měsíčních poplatků, platí se pouze VPS hosting u WEDOSU (cca 2000 měsíčně). Firma OMB případně poskytne další podporu a servis. S dodavatelem řešení není problém, požadavky řeší rychle, cenově jsou lepší střed na trhu... spolupracujeme více než rok. Nejste na nich nijak závislí díky tomu že web běží nezávisle na nich. Grafika je na míru. Poskytují pravidelné aktualizace systému.

AUTOMATIZACE:

Co je automatizováno:
Plnění nového zboží - probíhá automaticky skrze datové zdroje dodavatelů
Párování FIO BANKY - párují se bankovní převody
Export štítků na přepravce - aktuálně funguje Uloženka, DPD a PPL.
U cca 50% dodavatelů je možnost posílat zboží přímo od nich ze skladu s tím, že celá dobírka (v případě splatnosti) nebo mezi-zisk jde na účet. Tedy pokud nechcete vůbec posílat zboží ručně, lze toho dosáhnout vypnutích těch dodavatelů, kteří to neumí a fungovat jako čistý dropshipping a věnovat se čistě např. marketingu.

AKTUÁLNÍ STAV:

E-shop funguje něco přes 1 rok (od konce roku 2017). V roce 2018 mel obrat 20mil bez DPH a 4500 objednávek.

MARKETING:

E-shop aktuálně běží pouze na základních kanálech (heureka, zboží.cz popř. google nákupy), které nejsou nijak zvlášť laděny. Je zde v marketingu velký prostor - dodavatelé pořádají různé akce, je zde možnost individuálních spoluprací, slev apod. Je zde prostor zapojit další marketingové kanály - např. sociální sítě, PPC, emailing (u objednávek je cca 5000 emailů).

SKLAD/FIRMA:

K e-shopu je aktuálně navázán vlastní sklad, který obsahuje položky v hodnotě cca 150.000,-, odprodej skladu se váže k e-shopu (ale lze individuálně jednat o dalších možnostech). E-shop a doménu abcstore.cz vlastní s.r.o. firma, která je také k prodeji.

SPRÁVA E-SHOPU:

Na správu e-shopu stačí 1 pracovník díky velké automatizaci.

PŘEDMĚT PRODEJE:

Předmětem prodeje je:
Doména abcstore.cz
E-shop na míru s vlastními zdrojovými kody a potenciálem neomezeného rozvoje
Kontakty na dodavatele/odběratele/zákazníky
Poskytnutí veškerého know-how, podpory a pomoc v prvním kvartále po odkupu
Sklad v hodnotě cca 150.000,- a s.r.o. firma (plátce DPH)

DŮVOD PRODEJE:

Z důvodu jiných aktivit již bohužel nezbývá kapacita a energie se projektu naplno věnovat a rozvíjet. Je tedy vhodný pro někoho, kdo chce hotový připravený a rozjetý e-shop s funkčním byznys modelem, dodavateli, kdy může pokračovat v dalším rozvoji a má připravenou byznys strategii.


V případě zájmu o další informace nás kontaktujte na info@abcstore.cz nebo tel +420 722 070 000 a rádi zodpovíme další dotazy.