logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Nabízím k prodeji poptávkový web po hypotékách pro AJ mluvící klientelu Mymortgage.cz - zajímavé pro hypoteční zprostředkovatele

www.mymortgage.cz
hourglass
Skončil
18.10.2019 v 10:13
Prodejce
B
Čt
Nabízím k prodeji jednoduchý poptávkový web po hypotékách běžící na doméně Mymorgage.cz

Web jsem využíval naposledy cca před 2 roky, kdy jsem na web přiváděl pomocí reklamy anglicky mluvící zájemce o zprostředkování hypotéky. Web byl 2 x redesignovaný a v té době velmi dobře fungoval. Nyní mi však leží ladem už skoro rok a půl a nevím, co s ním, jelikož mám řadu dalších aktivit, které pro jsou nyní přednější.

Web/doména je bezesporu zajímavá pro nějakého finančního poradce/finančně poradenskou firmu, která se zaměřuje na anglicky mluvící klientelu, která má nutno říct např. v Praze velmi silnou základu. Zároveň jsou to velmi dobří a často bonitní klienti, kteří mají zpravidla velký problém získat hypotéku zejména kvůli jazykovým bariérám. Jak v bankéři, tak poradci na tom s AJ často nejsou zrovna nejlépe a tak zájemci o hypo často tápou na koho se obrátit.

Na web jsem přiváděl klienty pomocí bannerové reklamy a dále napojením na vhodné tématické weby. Za rok 2017 (v době utlumení reklamy) přišlo na web cca 25 zájemců o hypo, z čehož jsem zrealizoval cca 7 hypoték - ještě bych dohledal statistiky, které dám rád k nahlédnutí. Průměrná výše úvěru činila odhadem 3 mil. Kč a všechno to byli klienti z Prahy.

Sám pracuji přes 12 let ve financích, rád bych se portálu víc věnoval.. upgradednul ho na vyšší úroveň a pokračoval v businessu.. - viz. např. příklad jiného webu, kde to taktéž dobře funguje s minimální investicí.

(https://www.mortgagespecialist.cz/?g...SAAEgJ_PfD_BwE)

Taktéž možno domluvit se na vstupu nějakého partnera a pokračovat v budoucí spolupráci společně - nebráním se tomu. Moje úloha by však byla nyní pouze ve strategickém poradenství a v tom, jak např. přepracovat web, aby byl pro návštěvníky poutavý, jak dělat reklamu, jak komunikovat s návštěvníky webu nebo jak komunikovat se zájemci o hypotéky.

Ondřej Vališík

t: 720 346 996
e: valisik@eclients.cz