Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Cena mobilní aplikace pro eshop

 1. Kolik byste si účtovali za naprogramování mobilní aplikace pro eshop jako Notino? Aplikaci už mají. https://play.google.com/store/apps/d...s.notino&hl=cs

  Jednalo by se čistě o programování, z papíru do programu. Návrh designu, dokumentace, podmínky a podobně by už byly hotové a vymyšlené. Popřípadě mít asi taky možnost aplikaci nějak ovládat. Pokud by se něco podělalo, tak znemožnit nakupování a tak. Aktualizace sortimentu z nějaké databáze, Abra.

  Jak potom probíhá údržba takové aplikace? Nebo existuje nějaký systém pro m-shopy, třeba jako Shoptet? Je bezpečné to nechat naprogramovat, kor když se jedná o eshop, a pak to nechat víceméně žít si svůj život?

  Díky. :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?

 3. samotná aplikace nevypadá, že toho umí tolik, je to obal nad obsahem, žádné zvláštní funkce nevidím, pouze spousty stránek, kategorií a pohledů. Odhadem od stolu něco mezi 80 až 300 tis. Kč.

  Co ale může cenu výrazně zvýšit je nutnost vytvoření či úpravy backendu pro aplikaci (vyhledávání, třídení, texty, obrázky, objednávky, uživatelský účet), všechna data musí odněkud získat. Úpravu musí zpravidla udělat samotný eshop, což mohou být podobné náklady jako samotná aplikace nebo se udělá nový backend, který bude maximum dat mít u sebe, zejména produkty a info o nich. Tam opět může být cena v desítkách až stovkách tisíc. Jazykové mutace opět cenu budou navyšovat i o desítky tisíc.

  Podstatnou část nákladů na tyhle věci netvoří ale samotné programování, to je poměrně rychlá a předem jasná činnost pro tyhle opakující se paterny, ale vůbec vymyšlení a ověření konceptu, zajištění podpory, plnění obsahu, testování a sladění s cílovkou. Můžeš to odfláknout a mít nějakou aplikaci, nějak fungující a u uživatelů neoblíbenou či nepoužívanou kvůli spoustě maličkostí, nebo aplikace může být tvojí prodlouženou rukou, pak celkové investiční náklady (vnitřní a vnější) mohou dosáhnout 1 - 2 M Kč (jak to vidím u klientů).

 4. Víte někdo proč se e-shopům vyplatí investovat do realizace těchto app-shopů, když fungují stejně nebo velmi podobně jako klasický responzivní e-shop v mobilním prohlížeči?

 5. Citace Původně odeslal streetcz Zobrazit příspěvek
  Víte někdo proč se e-shopům vyplatí investovat do realizace těchto app-shopů, když fungují stejně nebo velmi podobně jako klasický responzivní e-shop v mobilním prohlížeči?
  Push notifikace (slevy, nový produkt...), zvýšení komfortu zákazníka a rychlejší nákupy, dělá si sám reklamu ikonkou aplikace v mobilu, flexbilita – offline mód, nové reklamní prostory kam se vnutit a výsledky ve vyhledávání. Vyplatí se to pro dlouhodobé zákazníky.

 6. Díky za info, zajímavé. V tomhle se vůbec nevyznám, ale myslím si, že návratnost investice u tohoto poznají pouze velcí hráči. Nemám data, ale reálně, kolik % zákazníků používá mobile app? 0-1% max?

  Já osobně jsem nikdy app pro nákup na internetu nepoužil a to nakupuji často. Stejně tak neznám nikoho ze své sociální bubliny, kdo by nakupoval přes app. Vždy z desktopu, nebo z mobilního prohlížeče. Ale kdo ví co je za zdí mé sociální bubliny :D

 7. Mám to podobně. Notino má ve své aplikaci přes 50 tisíc stažení aplikace a 1330 recenzí na Google Play. Appstore nemá veřejně počet stažení aplikace, ale orientačně tam mají 2900 recenzí. https://play.google.com/store/apps/d...s.notino&hl=cs (gplay) https://apps.apple.com/cz/app/notino...261812151?l=cs (appstore). Docela by mě zajímalo, jak to dopadlo třeba pro ně. Nicméně aplikaci furt vyvijí a mají tam dokonce cool funkci, která ukáže, jak by na uživatelovi vypadali řasenky (filtr), takže to asi nebyla úplně špatná investice.

 8. Za půl mega ti to udělám.

 9. Díky za nabídku, ale jsem zadanej.

 10. Spise by bylo dobre se zeptat zda se vejdes do nejakeho rozpoctu, ktery sam navrhnes. Kolik chces vubec narvat do appky a jaky ocekavas vysledek?

 11. Není to pro mě, nemám přesný rozpočet, jsem jenom office dweller v marketingovým oddělení podobný společnosti. Navíc se zrovna víc učím kouzla UI/UX mobilních aplikací, tak to chci předhodit jako návrh a rovnou se vnutit na design, ale potřebuju pádný argumenty a alespoň orientační čísla, aby to prošlo.

 12. Citace Původně odeslal Haxedus Zobrazit příspěvek
  Díky za nabídku, ale jsem zadanej.
  A ja jsem žádanej ;)

Hostujeme u Server powered by TELE3