Vyvíjej vlastní projekty a expanduj do zahraničí! Přijď na 14. Affiliate konferenci v Praze
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Vstup na nový trh? S námi bez problémů. Překlady, zákaznická podpora, marketingové kampaně. CZ/SK/EN/PL

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 17.10.2019 v 14:43  
Počet sledujících: 2
 1. Kdo jsme?
  Jsme Almao sp. z o.o. - relativně mladá, ale pružně se rozvíjející společnost plná mladých, talentovaných a motivovaných lidí. Specializujeme se zejména na polský, český a slovenský trh. Jsme schopni nabídnout komplexní balíček služeb pro vstup na daný trh. Náš tým tvoří specialisté s dlouholetými zkušenostmi z daného oboru.

  S čím Vám můžeme pomoci?

  Překlady a psaní
  Čeština, polština, slovenština a angličtina – to jsou jazyky, které ovládáme na naprosto precizní úrovni. Ať už potřebujete přeložit cokoli, my si s tím poradíme. Máte e-shop a chcete vstoupit na některý ze zmíněných trhů? Žádný problém! Máme v týmu rodilé mluvčí, kteří se postarají o to, aby produktové texty byly na té nejvyšší úrovni a odpovídaly standardům daného trhu. Nebráníme se překladům z jakékoliv oblasti a pokud není co překládat, můžeme texty rovnou napsat.

  Zákaznická péče
  O nové zahraniční klienty se někdo musí postarat. Najít někoho, kdo daný jazyk ovládá na potřebné úrovni může být občas doslova nadlidský úkol. A proto jsme tu my. Almao, tedy lidé z naší firmy, kteří mají v oblasti zákaznické péče dlouholeté zkušenosti. Osobně se v tomto oboru pohybuji od roku 2012. Můžete si být jisti, že Vaši zákazníci budou v dobrých rukách. Opět platí, že nenabízíme pouze lidi, ale kompletní balík služeb, včetně telefonního čísla a ústředny.

  Kampaně Google AdWords
  Ano, stavět e-shop nebo webovou prezentaci na zelené louce není zrovna nejjednodušší. A proto nabízíme služby také v této oblasti. Správně nastavená kampaň dokáže nejen přivést nové návštěvníky, ale také návštěvy konvertovat na objednávku nebo třeba telefonát. Náš marketingový manažer k nám přišel z agentury, která pro Google zajišťovala podporu pro reklamní agentury a velké podniky. Měl na starosti kampaně s rozpočtem v řádech milionů. Řekněte sami, kdo by se o Vás postaral lépe?

  Jak nás kontaktovat?
  Buď ve formě soukromé zprávy nebo napište na info@almao.cz. Pokud pro Vás písemný kontakt není „to pravé ořechové“, můžete zavolat na +420 255 790 518.

  PS: Rádi vyhovíme i nestandardním požadavkům.

Hostujeme u Server powered by TELE3