logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky jazykových služeb

Hledáme copywritera pro army, outdoor, survival shop

hourglass
Skončil
30.09.2019 v 15:59
biders
100% odezva
1 zájemce
Prodejce
A
15.10.2019
Obchod Top-armyshop.cz hledá posily do marketingového týmu. Copywritery na full-time i přivýdělek, kteří budou popisovat a zboží. Tématika je jasná: military, outdoor, survival.

Podmínkou je znalost těchto oborů na profesní úrovni. Ucházet o místo se samozřejmě může i „orientovaný civilista“, ten ale bude muset znalosti doložit. Je důležité, aby daná témata byla zájemci o místo zároveň koníčkem, sledoval novinky v ČR i ve světě.

Nutnou podmínkou je také schopnost psaní článků, jak stylisticky, tak gramaticky správně. Zájemce musí doložit své vydané články, nebo vypracovat zkušební text na téma, které mu bude zadáno (text nebude publikován, poslouží výlučně pro potřeby výběrového řízení).

Do přihlášky musí uchazeč o tuto pozici uvést celé jméno, e-mailový a telefonní kontakt, určit týdenní časový fond, který může práci věnovat, uvést požadovanou cenu za normostranu. A samozřejmě napsat něco o sobě (lepší je představit se volnou formou, než-li strukturovaným CV). Také potřebujeme vědět, zda je možnost fakturace, nebo by se řešil náš vztah smluvně.

Tyto podklady pošlete na jan.mejsnar@top-armyshop.cz.

Děkujeme a na všechny zájemce se moc těšíme