Prodej eshopu s dámskou módou - Tochcesfashion.cz včetně skladových zásob v hodnotě 450.000 Kč
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 34 z 34

Když už jsem myslela, že mě nic nepřekvapí.

 1. Píš ďalej. Rád tu tieto tvoje zážitky čítam. :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Není Vám divné, že "zákazníka" stálo obnovení údajně 2 000 Kč a Vy po něm chcete 2 000 Kč? Neznám wedos, ale 2 000 Kč za obnovu nechtějí. Myslím, že "zákazník" má úpravu co chtěl a zadarmo. Počítá s tím, že Vy po něm peníze chtít nebudete, jelikož Vaší vinou musel vynaložit přesně schodnout částku fakturovanou + obvinění. Takové jednání se mi vůbec nelíbí. Být v této situaci, tak ji nenechám a ješte bych podotknul, že úpravy nikde nemůže použít, jelikož nemá souhlas. Pokud to budete dávat právničce, tak bych jí řekl, ať to tam zmíní.
  Přeju pevné nervy.

 4. Citace Původně odeslal xunil Zobrazit příspěvek
  Není Vám divné, že "zákazníka" stálo obnovení údajně 2 000 Kč a Vy po něm chcete 2 000 Kč? Neznám wedos, ale 2 000 Kč za obnovu nechtějí. Myslím, že "zákazník" má úpravu co chtěl a zadarmo. Počítá s tím, že Vy po něm peníze chtít nebudete, jelikož Vaší vinou musel vynaložit přesně schodnout částku fakturovanou + obvinění. Takové jednání se mi vůbec nelíbí. Být v této situaci, tak ji nenechám a ješte bych podotknul, že úpravy nikde nemůže použít, jelikož nemá souhlas. Pokud to budete dávat právničce, tak bych jí řekl, ať to tam zmíní.
  Přeju pevné nervy.
  Wedos si prý za obnovu dat účtuje poplatek 500,- Kč. Dotyčný každou chvíli měnil názory, nejdřív že fakturu zaplatí a pak až že fakturu nezaplatí, že není za co platit. Ale je to stejné, jako kdyby si nechal na fakturu opravit auto v servisu. Oprava proběhla v pořádku a s autem odjel. Po cestě ho nabořil a servisu řekl, že opravu platit nebude, že není za co platit, protože auto vlastně opravené není - je nabourané :D Kdybych byla slušně požádána o pomoc, tak bych zálohu své práce třeba našla u sebe v PC, ale když je někdo drzej jako opice ...

 5. Je to šmejd. Vyloženě na facku, dacan jeden. :-)

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3