Vyvíjej vlastní projekty a expanduj do zahraničí! Přijď na 14. Affiliate konferenci v Praze
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Paletovka vs balíkovka a ceny

 1. Zdravím,

  je to asi blbý dotaz, ale má někdo na paletovku takové ceny, že mu vychází doprava v součtu levněji, než kdyby zásilky rozděloval do balíků? Chápu, že u palet je úspora času na balení, ale i tak se ptám ... opravdu je paletovka o tolik dražší a složitější, že se nejde dostat na lepší ceny? Př. Ať poptám paletovku kde chci, ať vyjednám lepší ceny u současných paletovek, tak se mi ve výsledku stejně vyplatí balit např. granule do padesátek i když započtu cenu práce skladníka.

  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. a jakou cenu mas na paletu a na 50kg?

 4. Nemám u sebe teď ceníky. Ale mám pocit, že 50kg bez příplatků se pohybuje u všech balíkářů kolem 60-70Kč. Pocitově by se to mělo pohybovat někde kolem 90-100Kč/balík se vším všudy vč. DPH.

 5. Na manipulaci s paletou potřebuješ techniku, v autě si ji jenom tak neposuneš, často je problém se stohovatelností, nenarveš ji těsně pod střechu protože boční dveře jsou u některých dodávek níže... Proto jsou nasazený ceny, aby se raději posílalo po balících, který si tam jednoduše naházíš ručně a jak potřebuješ.

 6. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Nemám u sebe teď ceníky. Ale mám pocit, že 50kg bez příplatků se pohybuje u všech balíkářů kolem 60-70Kč. Pocitově by se to mělo pohybovat někde kolem 90-100Kč/balík se vším všudy vč. DPH.
  Většina balíkářů přece 50 Kg zrušila, někteří mají však pořád výjimku jako Mall, navíc vleze se ti dnes 50 kg granulí dnes do povolených rozměrů zásilky. Nám 50 kg nikdy nedovolili, dali nám lepší cenu na 30 kg abychom raději posílali levněji ve dvou než v jednom.

 7. paletovka by mala byt lacnejšia, záleží od vytazenia auta, dodávky,nákladného auta, kamionu...

Hostujeme u Server powered by TELE3