Stovkomat.cz: dnes 20% sleva na všechny PR články [345 nabídek, stovky recenzí]
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Konečně něco pro eshopery - řeší se problémoví zákazníci, dělající si z eshopů půjčovny


  1. Co se právě děje na Webtrhu?
  2. Parada. Bude to plus poctivym obchodnikum a velke plus smejdum. Trosku ibyde zakazniku, ale to nikoho ve vysledku trapit nebude.

  3. Proč? Šmejdi mohli škodit i doposud a náklady za uvedení do původního stavu také mohli dělat. Podvodník, šmejd si vždycky cestu najde. Tohle je zase malá pomoc těm slušným obchodům, které lumpárny nepáchají. Ať si lidé uvědomí, že všechno něco stojí. Proč by měli všechno odnášet jen eshopeři.

  4. Protoze se tam mluvi o platbe hned.

  5. Zpřesnit by se taky měly okolnosti objednávání a placení. Nově tak kliknutí na objednávkové tlačítko bude znamenat taky povinnost zaplatit.
    Bez dalšího kontextu tohle zní docela srandovně, zajímalo by mě, jak má vypadat následný proces, pokud zákazník prostě nezaplatí. A vzhledem k tomu, jak už tam řeší, zda by se měly nějak přeformulovat významy tlačítek pro objednání/koupi, tak nemám pochybnosti o tom, že naši zákonorádci si to od EU přeberou v co možná nejzmatenější podobě, věřím, že na to mají.

  6. Povinnost zaplatit je samozřejmě nesmysl a zase řeší něco, co není třeba řešit a určitě neznají ani všechny možnosti plateb. Zákazník to těžko bude vyžadovat a navíc dokud bude nějaká lhůta na vrácení, tak to celé postrádá smysl.

Hostujeme u Server powered by TELE3