logo
10.09.2019 21:28
1
Dobrý den,
mám web, který vyžaduje přihlášení uživatele aby byl přístupný obsah.

Přihlašovací stránka je na adrese ve tvaru www.domena.cz a když se uživatel přihlásí, je stále na www.domena.cz akorát už je přihlášený a místo přihlašovací obrazovky již vidí obsah.

Potřebuji zobrazovat reklamy Google AdSense na přihlášené stránce a proto jsem ve svém účtu zadal přihlašovací údaje pro prohledávač. Nicméně jsem z toho dost zmatený, dříve na starém AdSense bylo tlačítko ,,Test" díky kterému bylo možné okamžitě přihlašovací údaje ověřit zda jsou správné a funkční. Teď tady ta možnost testovat už není a jediné, co mi zbývá je zadat údaje ,,naslepo" a doufat, že budou správné.

Navíc prohledávač AdSense kontroluje stránky pouze jednou týdně, takže pokud budou údaje špatně, musím je upravit a čekat další týden a tak dále dokud se netrefím. Pokud se vůbec někdy trefím, protože si nejsem jistý, zda je přihlášení mého webu pro Google ,,čitelné". V návodech na internetu jsem vždy viděl přihlášení ve formátu adresy www.domena.cz/login případně www.domena.cz/login/login.php ale já mám přihlášení na www.domena.cz

A také nevím, zda zadávám správnou identifikaci políček přihlášení, zadal jsem to, co vidím na webu, tedy placeholder ,,Uživatelské jméno" ,,Heslo"

Máte s tím někdo zkušenosti, nebo nevíte třeba o nějaké externí službě, kde bych přihlašovací údaje mohl otestovat a tím i ověřit?

Moc děkuji za případnou pomoc
11.09.2019 09:55
2
tak pokud jsi administrator webu tak snad vis jake mas prihlasovaci udaje, o spravnost bych se teda nebal.
zadnou jinou sluzbu na test loginu na web neznam.
11.09.2019 10:02
3
Děkuji za odpověď,
tak já samozřejmě zadávám na 100% správné uživatelské jméno i heslo. Jen nevím zda bude Googl dostatečně inteligentní aby se dokázal skutečně přihlásit, protože každý web kromě wordpresu je trošku jinak naprogramovaný a tedy ne vždy to může fungovat bez chyby.