Prodej eshopu E-Samolepka™ + kompletní výroba • Možnost okamžitě začít s podnikáním
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

AdSense na webu chráněným heslem

 1. Dobrý den,
  mám web, který vyžaduje přihlášení uživatele aby byl přístupný obsah.

  Přihlašovací stránka je na adrese ve tvaru www.domena.cz a když se uživatel přihlásí, je stále na www.domena.cz akorát už je přihlášený a místo přihlašovací obrazovky již vidí obsah.

  Potřebuji zobrazovat reklamy Google AdSense na přihlášené stránce a proto jsem ve svém účtu zadal přihlašovací údaje pro prohledávač. Nicméně jsem z toho dost zmatený, dříve na starém AdSense bylo tlačítko ,,Test" díky kterému bylo možné okamžitě přihlašovací údaje ověřit zda jsou správné a funkční. Teď tady ta možnost testovat už není a jediné, co mi zbývá je zadat údaje ,,naslepo" a doufat, že budou správné.

  Navíc prohledávač AdSense kontroluje stránky pouze jednou týdně, takže pokud budou údaje špatně, musím je upravit a čekat další týden a tak dále dokud se netrefím. Pokud se vůbec někdy trefím, protože si nejsem jistý, zda je přihlášení mého webu pro Google ,,čitelné". V návodech na internetu jsem vždy viděl přihlášení ve formátu adresy www.domena.cz/login případně www.domena.cz/login/login.php ale já mám přihlášení na www.domena.cz

  A také nevím, zda zadávám správnou identifikaci políček přihlášení, zadal jsem to, co vidím na webu, tedy placeholder ,,Uživatelské jméno" ,,Heslo"

  Máte s tím někdo zkušenosti, nebo nevíte třeba o nějaké externí službě, kde bych přihlašovací údaje mohl otestovat a tím i ověřit?

  Moc děkuji za případnou pomoc

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. tak pokud jsi administrator webu tak snad vis jake mas prihlasovaci udaje, o spravnost bych se teda nebal.
  zadnou jinou sluzbu na test loginu na web neznam.

 4. Děkuji za odpověď,
  tak já samozřejmě zadávám na 100% správné uživatelské jméno i heslo. Jen nevím zda bude Googl dostatečně inteligentní aby se dokázal skutečně přihlásit, protože každý web kromě wordpresu je trošku jinak naprogramovaný a tedy ne vždy to může fungovat bez chyby.

Hostujeme u Server powered by TELE3