Chcete si koupit Webtrh?
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Prague horror cave - kde by jste propagovali?

 1. Ahoj všem, pomohl by jste mi tu někdo prosím, kde by bylo nejlepší sehnat (budoucí) zákazníky / propagovat a jak ?
  Jedná se o http://www.praguehorrorcave.com
  je to něco podobné únikovce, ale únikovka to není.. Je to hororová prohlídka atom.krytu.
  Předem moc děkuji za tipy a názory.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Startupers.cz prodává: Startupangels.cz - doména v aukci
  Jan Semerád prodává: Domény pro rychlé občerstvení k prodeji
  Antonín Čížek prodává: Prodej domény: ChytreHodinky.cz
 3. Nejprve bych zlepšil některé věci na webu, například:
  - nadpisy jsou moc šedé a nejdou skoro vidět, např. na hlavní straně Kupte voucher jako dárek
  - galerii bych přesunul do horního menu do hlavičky, chvíli jsem ho hledal, než jsem to skoro vzdal a našel ho v patičce
  - do galerie přidal více obrázků - jak to tam třeba vypadá a ne pouze kostýmy, protože člověk za ty peníze neví, do čeho jde

  Pak bych zkusil sociální sítě, cílil to na publikum ve věku 15 - 30, které by to mohlo zaujmout asi ze všech nejvíce. Nabídl bych třeba studentské slevy na základě ISIC. Podle mě cena posazena pro tohle publikum moc vysoko.

 4. Shánět turisty affilem přes airbnb (booking) hostitele

 5. Já bych si nechal zrealizovat úplně nový web.

  Texty nečitelné, rezervace nevýrazná a zásadní problém je, že já po vstupu na web nevím o co se jedná. Dále potřebujete mít autentické fotografie prostor, protože to je zásadní prvek, který v zákazníkovi vzbudí zájem o danou službu. Například v podobném stylu https://www.bigbreakhamburg.com/en/

  A pak to je potřeba podpořit marketingem (propagací) a v tom se už bohužel moc nevyznám. Určitě jet sociální sítě, tripadvisor, https://www.airbnb.cz/s/experiences asi také nebude od věci jak píše classic.

  Ovšem důležitá je kvalita služby (dobrý nápad, zajímavá zkušenost pro návštěvníky, top prostory,...). Pokud tohle nebudete mít, tak tomu nepomůže ani top web, ani tisíce investované do reklamy. Na instagramu také žádné autentické fotografie. https://www.instagram.com/p/B1Hd6oFIKFr/ toto není nic co by mělo zákazníka upoutat (panenku na židli si může dát i doma). On musí vidět ty fotky zajímavých prostor, musí vidět fotografie návštěvníků, kteří Vás navštívili (s hrůzou v očích :D) atd. Důvěra je důležitá u jakéhokoliv produktu/služby.

 6. Ja jsem galerii nějak na webu nenanšel...
  Možná bych přesunul info na hlavní stránku aby lidi věděli co to vlastně je protože z úvodní stránky jsem nepochopil o co se jedna.

  Propagoval bych to na sociálních sítích(fb, instagram) a targetoval mlade lokály a turisty.

 7. Domluv se s nákou cestovkou nebo jak se jim říká, co sem vozí turisty aby tě zařadili mezi tipy na návštívení. Jinak klidně bych zkusil i ten zkurvenej slevomat tam toho je ale mraky. Případně najmout študáky at ti roznesou letáky a naháněče.

Hostujeme u Server powered by TELE3