Prodej eshopu E-Samolepka™ + kompletní výroba • Možnost okamžitě začít s podnikáním
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Jak detekovat Seznam prohlížeč?

 1. Zdravím,
  jak detektovat Seznam prohlížeč? Máme aplikaci, která pracuje s vlastními protokoly a Seznam prohlížeč to neumí.

  Chtěl bych tak uživatele upozornit, že mají nevhodný prohlížeč a ať přepnou na jiný.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Stejně jako byste mohl detekovat většinu prohlížečů, stačí se podívat na navigator.userAgent, většina se tam nějak podepisuje. Nainstaloval jsem Seznam browser jenom abych se podíval a vida - https://i.imgur.com/GlyCNyV.png

  Jinak stavět celý nový prohlížeč pod svojím brandem na Electronu mně přijde jako programátorovi úsměvné, zjevně se jim to ale vyplatí, mají všechna data, jinak by to nedělali. Akorát by mě opravdu zajímalo jak moc probíhá trackování uživatelů zmíněného prohlížeče.

 4. nie je seznam len distribucia chrome/chromium? co za "protokoly" to mas ze ich nepodporuje chrome?

 5. můžeš dát link na aplikaci či říct, jaké protokoly myslíš? Za mě to není rozhodně dobrý nápad, Seznam Prohlížeč je Chromium a dělat svoji aplikaci pro konkrétní prohlížeče a doporučovat uživatelů, aby přešli je to nejhorší co můžeš pro uživatele udělat a určitě to nedoporučuji. Seznam Prohlížeč je záměrně osekaný kvůli bezpečnosti a zrovna vlastní protokoly pro handlery je obrovská slabina prohlížečů, běžně to je zakázané i ve firmách (to mluvím o stovkách tisíc českých zaměstnanců kde to tak je).

 6. Offtopic:

  Po odinstalaci Seznam.cz browser se jednak neodstranily možnosti z kontext menu a zůstaly téměř všechny soubory v <DriveLetter>/Users/<user>/AppData/Roaming + <DriveLetter>/Users/<user>/AppData/Local, opravdu nedoporučuji. Napsal bych nějaký feedback Seznamu, ale na seznam.cz mi není zřejmé, kam bych toto měl směřovat.
  Naposledy upravil Miroslav Foltýn : 10.09.2019 v 20:32

 7. Kua hoši, čtěte! Polovina z Vás nepochopila dotaz, nepsal jsem, že je nepodporuje Google Chrome, ten je podporuje, resp. v případě neznámého protokolu vyskočí okno:
  Chcete spustit tuto akci? U Seznam Prohlížeče toto okno nevyskočí, proto to nemohou povolit = aplikace se nemá jak spustit.

  Citace Původně odeslal Miroslav Foltýn Zobrazit příspěvek
  Stejně jako byste mohl detekovat většinu prohlížečů, stačí se podívat na navigator.userAgent, většina se tam nějak podepisuje. Nainstaloval jsem Seznam browser jenom abych se podíval a vida - https://i.imgur.com/GlyCNyV.png

  Jinak stavět celý nový prohlížeč pod svojím brandem na Electronu mně přijde jako programátorovi úsměvné, zjevně se jim to ale vyplatí, mají všechna data, jinak by to nedělali. Akorát by mě opravdu zajímalo jak moc probíhá trackování uživatelů zmíněného prohlížeče.
  Děkuji! Na tohle jsem úplně zapomněl. Dávám + za iniciativu si to nainstalovat :)

  Citace Původně odeslal node Zobrazit příspěvek
  nie je seznam len distribucia chrome/chromium? co za "protokoly" to mas ze ich nepodporuje chrome?
  Je to distribuce. Jde o vlastní definovaný protokol, který vypadá třeba takto:
  vlastni_protokol://token;akce

  Spustí desktop aplikaci a provede akci, poté s API si vymění data.

Hostujeme u Server powered by TELE3