logo
10.09.2019 12:14
61
Asi bych to shrnul tak, že ať si každej koupí co chce.

Mě například by bylo celkem jedno, jestli Iphone, nebo něco s Androidem. U Iphone je opravdu velká nevýhoda baterie. Ta výdrž je prostě špatná a Apple s tím dlouhodobě nic moc nedělá.V SW pro mě zase tak velkej rozdíl není (člověk si zvykne) a nějaký extra fičury na spojení s Macem stejně nevyužívám. Iphone mám vlastně jen z jediného z důvodu a tím jsou Airpody. Airpody jsou must have feature a nedovedu si představit, že bych se ještě někdy sral s bluetooth sluchátky u Androidu. Zaprvé jsem tam neviděl nic zdaleka tak příjemného do ucha a už vůbec ne nic, co by se tak snadno používalo. Vytáhnu z krabičky, během dvou vteřin mám v uchu v dokonalé pozici, rovnou připojené a několik hodin se toho nemusím dotknout.

Co se právě děje na Webtrhu?

10.09.2019 12:32
62
Registrace: tohle je uz ale u bluetooth taky vcelku standard... Jedinej rozdil je vicemene prvni parovani, kdy proste u airpodu a iphonu otevres krabicku, rovnou se te iphone zepta jestli jsou to tvy airpody, kliknes jo a mas sparovano, u bluetooth musis uvest sluchatka do modu parovani, na mobilu kliknout na parovani a hotovo... Ale tak to udelas jednou po koupi a pak jen pouzivas, takze rozdil vicemene malej, skoro zanedbatelnej... Airpody si muzes klidne koupit i k androidu, ac ja treba preferuju jiny znacky, kvuli zvuku, kterej maj airpods docela prumernej (naposledy me zaujali a pokukuju po Sony WF-1000XM3 kvuli potlaceni okolniho hluku, ktery me ve velkomeste vyhovuje - mam uz jiny vetsi sony s ANC).

edit: zapomnel jsem ze airpody maj navic tu fci pozasatveni kdyz je vyndas z ucha, coz pro nekoho muze byt rozhodujici, tak jen at tu nemystifikuju, tohle u bluetooth vetsinou neni. Ac me osobne to nechybi (vetsina sluchatek pauzuje na dotyk = dotknu se sluchatka, tim se to pauzne a vyndavam z ucha), pro nekoho to muze byt treba i rozhodujici.
15.09.2019 17:46
63
Z dlouhodobého hlediska je určitě lepší jít pro iPhone.. systém android se vždycky postupem času začne sekat a pak může být hw jaký chce, ale nezmůže nic..