Prodej eshopu E-Samolepka™ + kompletní výroba • Možnost okamžitě začít s podnikáním
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Ghostwriting/copywriting - od 80 Kč/NS

 1. Hledáte kvalitní textaře, kteří se postarají o Vaše přebytečné zakázky s maximální pečlivostí a za rozumnou cenu? Hledáte někoho, kdo zvládne zpracovat jakákoliv témata rychle a v prvotřídní kvalitě? Tak už nehledejte. Právě jste totiž našli to, po čem jste dlouho pátrali!

  Zpracujeme pro Vás i velký objem zakázek. Ať už jde o PR články, obsah pro web či popisky produktů. Autorská práva navíc zůstanou Vám, my zůstaneme skryti pod rouškou tajemna.

  Kolik za Vaše služby zaplatím?
  To je zajímavá otázka! Co kdybychom Vám řekli, že čím víc práce na nás "navalíte", tím méně zaplatíte? Že to zní neuvěřitelně? Nikoliv!

  • Zakázka do 10 NS - 100 Kč/NS
  • Zakázka do 50 NS - 90 Kč/NS
  • Zakázka nad 50 NS - 80 Kč/NS

  Napište nám do PM, případně na email sluzby.vonsak@gmail.com.

  Víc než jen psaní
  Kromě samotného psaní nabízíme i nadstavbu v podobě kompletní správy Vašich magazínů a projektů. Rádi se postaráme o Vaše sociální sítě, obsah i jeho vkládání textů do CMS. Po domluvě je možná i správa YouTube kanálu s přidáváním originálním videí.

  Spokojenost na prvním místě
  Dodržování termínů je pro nás na prvním místě, proto Vám nabízíme záruku v podobě 50% slevy při zpoždění o jeden den a zpracování zakázky se 75% slevou při zpoždění větším než dva dny.

  Reference
  Strohý průřez našich prací si můžete prohlédnout po kliknutí na tento odkaz.

Hostujeme u Server powered by TELE3